•  Протерти всі поверхні

Необхідно протерти всі поверхні від бруду та пилу. Якщо на кухні є дзеркальні або поверхні на, яких лишаються розводи, то необхідно добре все протерти, щоб не було видно ніяких розводів, відбитків пальців або слідів капель води. Це ж стосується і мийки зі змішувачем – їх необхідно добре вимити до блиску та насухо протерти рушником.

  • Прибрати посуд, який не вписується в інтер’єр

Необхідно сховати весь посуд який не вписується в інтер’єр кімнати. Якщо необхідно на фотографії показати наявність посуду, то найкращим рішенням буде сфотографувати його в шафі. Якщо посуд по стилю та кольоровій гамі підходить до інтер’єру кухні, то можна його залишити на поверхні.

Чудовим рішенням є використання фруктів в фотосесії, оскільки вони освіжають інтер’єр та розбавляють його яскравими кольорами.

  • Сервірування столу

Якщо обідній стіл знаходиться на кухні, то для кращого візуального ефекту його необхідно засервірувати. В разі відсутності достатньої кількості необхідного посуду для сервірування, стіл краще лишити не сервірованим, однак щоб він не виглядав пустим, можна поставити на нього фрукти чи квіти.