Як підготувати кухню до фотосесії?

Як підготувати кухню до фотосесії?

  •  Протерти всі поверхні

Необхідно протерти всі поверхні від бруду та пилу. Якщо на кухні є дзеркальні або поверхні на, яких лишаються розводи, то необхідно добре все протерти, щоб не було видно ніяких розводів, відбитків пальців або слідів капель води. Це ж стосується і мийки зі змішувачем – їх необхідно добре вимити до блиску та насухо протерти рушником.

  • Прибрати посуд, який не вписується в інтер’єр

Необхідно сховати весь посуд який не вписується в інтер’єр кімнати. Якщо необхідно на фотографії показати наявність посуду, то найкращим рішенням буде сфотографувати його в шафі. Якщо посуд по стилю та кольоровій гамі підходить до інтер’єру кухні, то можна його залишити на поверхні.

Чудовим рішенням є використання фруктів в фотосесії, оскільки вони освіжають інтер’єр та розбавляють його яскравими кольорами.

  • Сервірування столу

Якщо обідній стіл знаходиться на кухні, то для кращого візуального ефекту його необхідно засервірувати. В разі відсутності достатньої кількості необхідного посуду для сервірування, стіл краще лишити не сервірованим, однак щоб він не виглядав пустим, можна поставити на нього фрукти чи квіти.

Залиште свій коментар
Коментарі
Ім'я
Електронна пошта
Додай свій профіль БЕЗКОШТОВНО та отримуй клієнтів з твого міста!
Додай свій профіль безкоштовно!