Топ 1 Антоніна Новицька

Проживає в місті Ніжин та працює в містах таких як Київ та Чернігів. Професійний досвід фотографа складає 1 рік, середня ціна на послуги 1 400 гривень. Антоніна є дуже активною та творчою особистістю, вона вміє передавати щирі емоції своїми роботами. 

Замовити послуги фотографині можна в її профілі.

Топ 2 Максим Подопригора

Проживає в місті Харків, а також працює на виїзді, фотографує в таких містах як Львів та Київ. В профілі фотографа ви побачите такі категорії як: репортажі, дитяча фотосесія, а також спортивні заходи. Професійний досвід автора складає понад 5 років, середня ціна на послуги фотографа складає 1 050 гривень. Максим є дуже активним та відкритим до співпраці.

Замовити послуги фотографа можна в його профілі  Максим Подопригора.

Топ 3 Roman Makhetskyi

Проживає в місті Києві, а також фотографує в Одесі. Фотограф вважає себе досить молодим фотографом, його професійний досвід у фотографії складає 5 років. А середня ціна на послуги 3 700 гривень. Роман фотографує в стилі репортажної фотосесії, весільної, портретної та фотосесія випускних.

Щоб більше дізнатись про роботи фотографа заходьте в профіль Roman Makhetskyi.

Топ 4 Andrey Lysenko 

Проживає в місті Одеса, професійний досвід фотограф складає понад 10 років, а середня ціна на його послуги 5 250 гривень. В профілі Андрія ви знайдете такі категорії як: фото для портфоліо, зйомка свят, fashion, відеограф, а також зйомка на TFP / TFCD умовах.

Замовити послуги фотографа можна в його профілі Andrey Lysenko

Топ 5 Віктор Олейников

Проживає в місті  Сєвєродонецьк та працює поблизу в місті Старобільськ. Професійний досвід фотограф складає понад 3 роки, а середня ціна на його послуги 4 500 гривень. Фотограф працює в напрямку весільної фотосесії. Вікторові подобається дана категорія, через те що в ній можна відобразити  справжні емоції. 

Щоб замовити послуги фотографа заходь в профіль Віктор Олейников.