Топ 5 фотографів по переглядах за квітень 2020 року за даними Google Analytics

Топ 1  Галя Шкутяк

Проживає в місті Коломия, а також працює на виїзді в місті Івано-Франківськ, професійний досвід фотографині складає понад 3 роки, середня ціна на послуги 3 150 гривень. Галя працює з такими категоріями як фото для реклами, весільні та студійні фотосесії, а також просто звичайні фотосесії. У фотографині можна придбати Подарунковий сертифікат на її послуги. 

Топ 2 Максим Нестеров

Проживає в місті Київ та працює на виїзді в таких містах як Поляниця (Буковель) та Яремче. Професійний досвід фотографа складає понад 10 років, середня ціна на послуги 5 250 гривень. Максим працює з такими категоріями як зйомка свят, весільні фотосесії, фотосесії вагітних та просто фотосесії. Також у Максима можна замовити Подарунковий сертифікат на подарунок близьким та рідним, або спробувати запропонувати дуже гарну та оригінальну ідею на TFP / TFCD умовах.

Топ 3  Olesya Pereverzeva

Проживає в місті Львів, професійний досвід фотографа складає понад 1 рік, середня ціна на послуги 500 гривень. Олеся працює з такими категоріями як портретна та студійна фотосесії. Також фотографиня пропонує зйомку на TFP / TFCD умовах, тому рекомендуємо поспілкуватись з фотографинею. 

Топ 4 Антоніна Новицька

Проживає в місті Ніжин та працює в містах таких як Київ та Чернігів. Професійний досвід фотографині складає понад 1 рік, середня ціна на послуги 1 400 гривень. Антоніна працює з такими категоріями як love story, дитяча та портретна фотосесії, а також  фото в стилі ню.

Топ 5  Iryna Makarenko

Проживає в місті  Київ, професійний досвід фотографині складає понад 7 років, середня ціна на послуги 7 750 гривень. Ірина працює з такими категоріями як фото для реклами, фото для портфоліо, портретна фотографія, fashion та фото в стилі ню. Також у  фотографині ви можете придбати Подарунковий сертифікат на її послуги.