Історія стилю

Вуличний стиль зародився приблизно у 80-ті роки XX століття. Точної дати немає, тому що з’явився він між людьми на вулицях. Молодь, в черговий раз, хотіла виділятися з натовпу модними дизайнерськими луками. Звідси і з’явився street style, коли поєднують сорочку і кросівки, туфлі і об’ємне пальто з шапкою, футболку з ексклюзивним малюнком і рвані джинси.

Зараз і надалі дизайнери створюють багато одягу у вуличному стилі.

Street style для фотографів

Фотографи також підхопили вуличний стиль для своїх зйомок. Особливість цього стилю полягає в тому, що модель не позує спеціально, а навпаки вільно себе поводить, як в повсякденному житті.

Одяг для street фотосесії:

Напевно в кожного перед фотосесією виникає питання:«Що одягнути?», «Як підібрати найкращий образ?» «Як я піду на стріт-стайл фотосесію, якщо в мене немає відповідного одягу?» Насправді це все «дурні» відмазки, адже підібрати одяг,  з нашою допомогою, дуже легко.

Black total look іноді не потрібно ускладнювати завдання, і саме в цій простоті й полягає вся принадність. Можна зробити ставку на монохромний образ чорного кольору — чорні колготки з принтом, у парі з чорними балетками та стьобаною сумкою.

Бежевий із чорним

Цього сезону палітра nude особливо популярна. Але можна пограти з відтінками, вибравши в пару до бежевого тренча й грубих черевиків чорні колготки та шкіряну спідницю.

Також шкіряні пальта завжди будуть актуальні для стріт стайл фотосесії, їх можна поєднувати з об’ємними шарфами та черевиками.

Сірі кольори– саме з ними в основному асоціюється стріт стайл. Це може бути сіре пальто  в поєднанні з сірим об’ємним шарфом та чорними штанами чи джинсами.