Чому місцеві мешканці обожнюють Черкаси? Чим приваблюють Черкаси туристів? Де зробити найкрасивіші світлини, аби пам’ять про це чудове місто не зникла протягом років? Ми з вами спробуємо знайти відповіді на ці питання. Для цього нами було проведено довгу роботу, у процесі якої наша команда відвідала все пам’ятні місця міста Черкас та обрала для вас найзагадковіші й найпрекрасніші з них. Готові?

Славні Черкаси визначаються серед багатьох міст нашої держави пишною природою, надзвичайно буйною та різноманітною. Сюди хочеться повертатись, тут хочеться гуляти й фотографуватися, тут хочеться дихати на повні груди, відчуваючи чисельні аромати квітів. На підтвердження цих слів пропонуємо вам романтичну подорож по Черкаській області до парку «Софіївка», що був сотворений ще в далекому XVIII столітті. Він був подарований графом Потоцьким коханій дружині Софії, тому кожне дерево, кожна квіточка, кожен листочок тут просякнуті коханням, навіть через декілька століть. Ви зможете відчути це, фотографуючись біля сторічних могутніх дерев, рівного плеса водойми, романтичних альтанок і красивих фонтанів.

Не менше зацікавлення у професійних фотографів викликає парк у середмісті – «Ювілейний», оскільки тут не менше локацій для створення неперевершених кадрів вашого свята. Вас точно не залишать байдужими ані чудові природні пейзажі, ані каскад озер, що веде водною стежкою аж до Дніпра.

У будь-який добовий час вас радо зустріне міський музичний фонтан. Окрім краси і свіжості вдень, ви маєте унікальну можливість споглядати красу фонтана ввечері, коли вмикається світло – неперевершено сяйво в поєднанні з водними бризками подарують вам незабутні враження!

Справжній витвір природи – Замкова гора в Черкасах із комплексом «Батьківщина-мати», звідки відкривається розкішна панорама всього міста. Відчуйте себе птахом у польоті, який злетів у височінь і може насолоджуватися спогляданням неймовірних ландшафтів рідного міста.

Де ж зробити яскраві весільні фото, як не біля шлюбного палацу? У вас є можливість порівняти будівлю РАЦСу в Черкасах із класичними спорудами для одруження в інших містах України. Такої архітектури немає в жодному населеному пункті України, це гарантовано! Старовинна споруда в стилі неоренесансу з безліччю прикрас і неймовірною аурою, яка в нічний час виглядає ще привабливіше – це Будинок Щербини в Черкасах, який з кінця ХХ сторіччя функціонує як палац одруження.

І наостанок радимо не забути прогулятися пірсом і зробити декілька модерних фото біля річного порту. Вас здивують нестандартні ідеї та творчі здобутки наших фотографів, що подарують ексклюзивні світлини з цих місць.