Коли ми говоримо про Західну Україну, найперше, что спадає на мнение, – це самобутні природа та свіже Повітря, что заворожує п’янкий аромат. Звісно, Слідом до цього додається Яскравий національний колорит и щира гостинність. Усе це вас чекає и в Луцьку – одному з найчарівнішіх и найдавнішіх міст Нашої держави. Вчені даже НЕ могут Встановити точної дати Виникнення Луцька – уявляєте, Наскільки цікавою й захоплюючою может буті его історія? Отже, давайте швідше розпочнемо віртуальну подорож!

Дерло на нашому шляху з’являється славнозвісній замок Любарта. Его ще назівають Верхнім або Луцького замку – Не переймаюсь, це все ВІН, найрозкішнішій вітвір мистецтва міста. У ньом часто проходять різноманітні фестивалі та ярмарки, ліцарські турнірі та національні свята. Тільки Спробуйте уявіті Собі ту атмосферу духовності і споконвічності, якові ви можете відчуті поряд Із цією будівлею. Обираючи замок Любарта для святкової фотосесії, вині пошкодуєте про це ні на хвилинку!

Якщо вам до душі стародавні палаци й архітектурні пам’ятки, тоді вам необхідно прямувати до Дому скульптора Голованя в Луцьку. Наче казковий світ відкриває для вас завісу й запрошує до себе! Тут кожна дівчина відчує себе справжньою принцесою, а якщо її обранець з’явиться перед нею на білому коні (колір, звісно, можна варіювати, але так виглядає більш по-казковому), можете бути впевнені: вона стане вашою на віки вічні!

А знаєте другу назву цього будинку? Луцький дім з химерами! Лячно? Або ж цікаво? Тримайте кохану міцно за руку і чекайте привітань з потойбіччя!

Світлини, зроблені в історичних будівлях, хочеться розбавити ніжними пейзажними картинками. У цьому вам допоможуть міські парки. Перший – Центральний парк імені Лесі Українки – класичний варіант для пішої прогулянки довгими алеями, обабіч яких височіють дерева. Якщо у вас передбачено фотосесію з дітьми, обов’язково відвідайте «Дитяче містечко» і «Поляну казок», розташовані в цьому ж парку. Малеча буде в захваті від такої нагоди, а фотограф – від щирих посмішок і шедевральних кадрів.

Другий – парк культури й відпочинку імені 900-ліття міста Луцька – це величезна паркова зона. Тут немає алей, вимощених тротуарною плиткою, натомість вас зустріне невеличке озерце із затишними вербами на берегах, до якого можна дістатися тоненькими доріжками, протоптаними такими ж шукачами романтичних місць для незабутніх світлин весільного обряду.