Нам стало цікаво, чим же займаються наші фотографи на карантині, адже це довготривалий час за який можна встигнути переробити всі справи про які так давно мріяли. Ми знаємо наших активних фотографів і розуміємо, що у звичайний час в них немає багато часу на себе, тому віримо й надіємось, що вони використовують його по максимум. В чому в принципі зараз й переконаємось, сьогодні з нами поділились своєю короткою історією фотографи та фотографки і відповіди на такі питання як:

 • Чим ви займаєтесь на картантині?
 • Чи проводили ви зйомку під час карантину?
 • Що плануєте робити дальше?
 • Фотографка Татка Шецко

  Карантин вніс істотні зміни в мій звичайний, розписаний по хвилинах, графік. Спочатку я думала, що все зупинилося і не знала, куди себе подіти. Дня 3-4 провела за переглядом фільмів, які постійно відкладала через брак часу. Як більшість дівчаток я почала багато готувати, знову ж часу на це не завжди було, зробила генеральне прибирання, роздала всі «борги» по роботі і …. потім був період «ледачий», дуже.) Американські гірки — це про мене останнім часом мене попустило, в серце увірвалася весна. Читаю, медитую, роблю розтяжку, слухаю тренінги й беру участь у марафонах, треба ж себе якось розважати на карантині.

  З настанням карантину вся робота скасувалась протягом 2-х днів ВСЯЯЯ, що була на наступний місяць !!! Це був шок !!! Я думаю багато хто розуміє мій стан (зараз може бути 1 зйомка в тиждень і для мене це як ковток свіжого повітря! Знімаємо на вулиці, дотримуючись всіх санітарних норм сподіваюся скоро зйомко буде більше, дуже сумую за творчістю.

  Не сумувати — це головне!!! Мислити позитивно і більше часу приділяти сім’ї, якраз є час для цього, а вже після карантину буду багато знімати, обніматися і пити каву.

  Фотографка Iryna Makarenko

  На карантині займаюся вдома спортом онлайн, гуляю з друзями, займаюся прибиранням будинку і постійно хочу їсти. 🙂

  Проводила кілька зйомок, у відкритому студійному просторі на свіжому повітрі.

  Провести заплановані зйомки після карантину.

  Фотографка Ксенія Іванова

  На карантине доделала все съемки и продолжаю делать альбомы. Интенсивней занялась стоком. Скопилось много материала, чтобы залить на ресурсы. Также снимаем с мужем дома сюжеты для стоков. 

  Съемки во время карантина проводили только для самих себя. 

  Планируем снимать. Для начала на улице на безопасном расстоянии и в маске (фотограф). Надеемся, что вскоре все  позитивно разрешится. 

  Фотограф Сергій Ковбасюк

  За час карантину я провів чотири великі зйомки (каталоги й лук бук одягу, одна рекламна зйомка і корпоративна зйомка для бізнесу).

  Індивідуальні фотосесії я переніс на кінець карантину, те ж саме стосується зйомок з модельними і акторськими агентствами.

  Паралельно з обробкою відзнятого матеріалу я займаюся онлайн навчанням фотографів. В основному це розбір їх портфоліо і робота над помилками (організація зйомок, робота з клієнтами, фотопозування і т.д.)

  Карантин — це прекрасний час для перебору свого портфоліо, аналізу своєї діяльності, бізнесу й аналізу ринку і мистецтва в цілому, тому після всіх заборон з’явиться дуже багато гідних і цікавих авторів.