Аерозйомка проводиться з квадрокоптера або октокоптера. Це відмінний інструмент для відеографів та фотографів які прагнуть показати, щось дивовижне, незвичайне та неосяжне для людського ока. З розвитком технічного прогресу даний напрям у фотографії, набув широкого застосування, оскільки в даний момент його з легкістю може використати кожен хто має можливість. Раніше таку зйомку можна було б зробити тільки з гелікоптера або літака. Ми вам пропонуємо розглянути 3-х фотографів чиї роботи захоплюють та надихають, а також почути, що для них значить аерозйомка.

Альона Соломаха

Місто: Буча, Київ, Яремче

В сучасному світі всі звикли до звичайної фотографії. Час не зупиняється, людина розумово зростає і вигадує все нові й нові засоби здивування. Завжди було цікаво, що бачить птах, літаючи над нами. Це ж який простір навкруги. З придбанням дрону, перед нами з’явилось багато можливостей у фотографуванні. Ми маємо чудову нагоду бачити та фіксувати те, що людське око не може спостерігати кожного дня, кожної хвилини. Дрон, це як сміливий товариш, що може підійматися на висоту і дарувати незвичні краєвиди, цікаві ракурси. Кожна зйомка це щось неймовірно красиве, захоплююче, надзвичайне. Згодом і це перетвориться у щось інше, більш модернове, але наразі аерозйомка — великі можливості побачити самому та показати багатьом, який дивовижний світ навкруги нас з висоти пташиного польоту.

  • Аерозйомка 1,000 грн. – 1,500 грн.

Більше інформації про фотографиню в інтерв’ю: Різноманітна, творча та наполеглива Альона Соломаха

Артур Назаров

Місто:  Суми

Ще з дитинства я мріяв літати і побачити світ очима пташок. Прогрес не стояв на місці і ось вже зараз ця мрія здійснилася завдяки квадрокоптеру DJI Mavic Air. Завдяки ньому я зміг поринути у новий світ фото та відео мистецтва, який тепер радує мене новими можливостями і ідеями! 

  • Аерозйомка 700 грн. – 1,000 грн.

Замовити послуги фотографа можна в його профілі.

Гусар Микола

Місто: Ковель, Луцьк, Рівне

  • Аерозйомка 1,000 грн. – 3,000 грн.

Всі ми хочемо бути в тренді, тому завжди пробуємо чогось нового та оригінального. Серед такої великої кількості весільних фотографів і відеографів, завжди хочеться виділитися і зробити кадр із висоти пташиного польоту. Чому саме айро? Тому що, це дуже гарно, це незвичний ракурс, який можуть побачити наречені і їхня родина, це неповторні емоції. Ніщо так не передає атмосфери, як наречена із довгим шлейфом, яка підбігає до коханого у полі, на горі, у лісі… Тут ми бачимо, не лише нашу закохану пару, а й неповторну красу природи. Достатньо кілька кадрів з дрона й уже фільм стає, більше атмосфернішим і більш повноцінним.

Замовити послуги фотографа можна в його профілі.