Знайомство зі мною:)

Знайомство зі мною:)

Доброго дня, і я радий вітати вас на своїй сторінці!

Саме в той час, як ви шукаєте собі фотографа, я шукаю моделей, що готові стати частиною моїх фотоісторій:)

Фотографія для мене  – це світ, куди я приходжу з основної роботи задля натхнення, вираження свого творчого потенціалу та спілкування. А відтак мої зйомки стають дедлаі незвичними, тому що я хочу давати людям відчуття казки з кожним кадром.

Я – генератор ідей. Я постійно в русі, постійно щось вигадую і намагаюся це втілити. У фотографію я прийшов з подорожей: після 8 років активних мандрівок в мене накопичилось чимало світлин з моєю асистентом-дружиною-моделлю Марго, і прийшла пора для інших спробувати мій досвід.

У фотографії я шукаю красу форми та змісту. Мені нецікаво просто робити кадри, мені важливо доводити ідею до ідеалу. У кожній зйомці має бути один кадр, що розкриває усю історію. Тому в мене доволі обмежений вибір стилів зйомки: я переважно обираю портрети, лавсторі, арт та ню арт. На моїх світлинах ви бачите себе янголами, мавками, принцесами та принцами, або ж бачите себе справжню/справжнього. Мої фотографії ви забажаєте роздрукувати у вигляді картин, вони постійно присутні у міжнародних конкурсах та стають окрасою ваших фотомоментів.

Тож гайда до галереї, обирайте те, що вам найбільше подобається і пишіть – я завжди радий працювати з кожним:)


Залиште свій коментар
Коментарі
Ім'я
Електронна пошта