Сьогодні в нас інтерв’ю з Роксаною Микитенко і вона поділилась з нами своєю історією у фотографії. Її поради є дуже практичнити, а досвід неперевершений, через те, що мало хто знаходить в собі сили займатись тим, що й справді до душі. Наша героїня змогла і тепер ми маємо можливість ділитись її роботами з вами. 

Як, коли і чому Ви прийшли в фотографію?

Я займаюся фотографією ще зі школи в мене тоді був фотоапарат Фед та своя «лабораторія» у ванній з червоною лампою. Але батьки вирішили, що бухгалтером бути практичніше, тому я вивчилась і по тепер працюю головним бухгалтером. Паралельно зі школою закінчила художню студію, дуже люблю малювати. Два роки тому вирішила таки повернутись у фотографію і активно почала вчитися і фотографувати.

На яку техніку Ви знімаєте? (Камера, оптика, об’єктив, світло)

Кроп Canon 77 d пока що… Об’єктиви Canon 50 1.8, 24 2.8 та 18-135. Э лед панель та вспишка.

Який у Вас основний напрямок в фото і чому Ви його вибрали?

Я із задоволенням знімаю в різних жанрах, але найбільше мене надихає персональна і сімейна зйомки. Зйомка кожної людини особлива, індивідуальна і неповторна! Мої робота і життя наповнені творчістю та радістю від зустрічей з новими цікавими людьми. Я дуже хочу, щоб в кожній родині була традиція зберігати спогади в хороших якісних фотографіях, альбомах і фотокнигах.

Я прагну побачити і запам’ятати красу в різноманітних моментах вашого життя, зберегти ваші живі історії, в природних умовах і зі справжніми емоціями.

Роботи яких фотографів мають на Вас вплив?

Мені дуже подобаються роботи Marcus Ohlsson. Простота и динаміка в кажному кадрі завораживує. А також хочу спробувати себе в арт-фото.

Що вам допомагало і допомагає розвиватися і ставати краще як фотографу? Критика, поради колег, аналіз чужих робіт, майстер-класи?

Аналіз чужих робіт, майтер-класи, постійний пошук нових тенденцій у моді, фотографії, «насмотренность» – це стосується як фото, так і картин, художніх фільмів. А ще, це мрія за покликом серця і я не можу зупинитися!

Які фільми можете порекомендувати фотографам?

Фото за час, Фотограф, Близость, Город Бога.

Чи є у Вас мрія? (Якщо так то яка?)

Так, є! Я хочу стати топовим фотографом в Україні та проводити зйомки по усьому світу.

Чи часто знімаєте закордоном? (Якщо так то де вже знімали?)

Ще не часто, але працюю над цим. Поки що фотографувала у таких містах як Варшава, Севілья, Париж.

З якої камери ви б порадили починати початківцям? (І якщо можна декілька порад для початківців?

Початківцям можна починати з будь-якої камери в якій можлива зміна оптики і на яку вистачить бюджету. Щодо основних порад то рекомендую багато знімати, знімати і ще раз знімати. Та не боятися, якщо вам подобається, не зупиняйтесь!

Сьогодні з нами була фотографиня: Роксана Микитенко

Місто: Київ