Доброго дня, шановне панство!

 Мене звати Олег, я не фотограф, але моя сфера діяльності дуже близька до фотографів і відеооператорів.

 В цій статті я хочу привести не великий приклад, чого не потрібно робити коли у Вас вийшов з ладу жорсткий диск, з цінною для Вас інформацією! Надіюсь адміністрація сайту дасть шанс цій статті на існування.

Відновлення весілля з HDD Seagate ST3500312CS.

 Один з найстрашніших снів будь-якого фотографа і відео оператора, це коли виходить з ладу жорсткий диск на якому було декілька не відданих клієнтських весіль.

Таке трапилося з одним з наших клієнтів.


 

 Жив був у клієнта жорсткий диск Seagate ST3500312CS, який вірою і правдою служив йому багато років. Але одного разу диск почав давати збої, саме в той час коли на ньому була цінна інформація. Доступу до інформації у клієнта вже не було, диск визначався системою на короткий час, і пропадав. Власник диска був в шоці, тому що в голові собі вже прокручував що буде говорити людям, яким повинен віддати весільні фото і відео.

 Від безсилля самому вирішити цю проблему, власник диска вирішив звернутися в найближчий комп’ютерний сервіс за допомогою. Там хлопці пообіцяли зробити все можливе. Тиждень тестування диска різними програмами, позитивного результату це не дало.
 Клієнт від безнадійності, вирішив відправити диск нам по Новій пошті, з надією на те, що хоч щось можна буде ще врятувати.

 Отримавши HDD поштою, ми зробили діагностику і виявили на диску велику кількість бед секторів (пошкоджених секторів було б в рази менше, якщо диск не сканують різними утилітами).
Для того щоб диск ще більше не псував собі поверхню bad- блоками, ми вирішили внести коректування в службову зону жорсткого диска. І після цього почали робити секторну копію всього диска на програмно-апаратному комплексі PC-3000.

 На все про все у нас пішло 5 днів на створення секторної копії на наш диск приймач, і 1 день на аналіз файлової системи диска, і наш клієнт отримав відновлену інформацію. А молодята свої весільні фото і відео.

 На цей раз нашому клієнту пощастило, нам вдалося відновити всі данні з його носія. Весілля віддано в повному обсязі замовникам!

 Якщо у Вас раптом трапилася подібна ситуація, не рекомендуємо Вам робити будь-які операції з диском (сканувати пошкоджений носій різними програмами для тестування – ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ), а звернутися до нас в сервіс Lviv Data Recovery, де Вам максимально якісно відновлять Вашу втрачену інформацію.

Тако ж відновлюємо інформацію з наступних носіїв – жорсткий диск (Hard disk drive), флешка (USB flash drive), карта пам’яті (Memory card), твердотільний диск (Solid-State Drive, SSD), рейд масив (Redundant Array of Independent Disks, RAID), лазерний/оптичний диск (DVD/CD/Blu-ray), ремонт HDD/SSD, офіс у Львові, доставка з регіонів Новою Поштою.

Нехай носії не ламаються, а інформація не губиться! І щоб ніяких не було проблем з її доступом! Ми і надалі будемо стояти на сторожі Ваших спогадів і результатів Вашої непосильної праці.

З повагою до Вас

Стадник Олег