Як дитяча мрія змінила все життя

Як дитяча мрія змінила все життя

Ніби здавалось  смішна історія з дитинства, проте ця історія наповнена впевненості та наполегливості ще тоді маленької дівчинки. А вже зараз ми говоримо про  Карину Резник як дорослу та впевнену фотографиню, чиї роботи зачаровують своєю емоційністю та красотою. Людина яка вміє закохувати у свій характер та стиль роботи.

Традиційне питання – як, коли і чому Ви прийшли в фотографію?

Займаюся фотографією з 2014 року, раніше це було просто хобі, а тепер не можу жити без цього!
Чому я стала фотографом? Напевно це почалося ще з дитинства. Коли я була зовсім маленькою, у мене майже й не було дитячих фотографій. Перший фотоапарат у мене з’явився в 5 або 6 років, мені його подарували батьки на День народження. Звичайна мильниця, така була тоді у всіх . І я відразу ж побігла знімати сім’ю своїх ляльок, посадивши їх на стілець. Так пройшла моя перша сімейна зйомка і повністю розмитий кадр.
Може це і підштовхнуло мене стати сімейним фотографом, що б коли ваші діти виростуть, ви постарієте, зберетеся всі разом і будете розглядати фотографії вашої сім’ї, згадувати ті часи, знову переживати всі ті події і радісні моменти!

На яку техніку Ви знімаєте? (Камера, оптика, об’єктив, світло)

Знімаю на Nikon d850 та об’єктиви лінійки Nikon.

Який у Вас основний напрямок в фото і чому Ви його вибрали?

Я весільний і сімейний фотограф. Обрала саме цей напрямок тому що люблю знімати щасливі моменти в житті людей, їх емоції, переживання.

Розкажіть про зйомку яка найбільше запам’яталась, чи є така?

Найбільш улюблені зйомки для мене були в Карпатах. Знімали весілля, було досить холодно, йшов сильний сніг. Але була така надзвичайна атмосфера, скільки тепла і ніжності у наречених. Разом зробили неймовірні фото!

Роботи яких фотографів мають на Вас вплив?

Конкретних фотографів виділити не можу, спостерігаю за десятками як українських, так і закордонних фотографів. У кожного свій стиль і бачення кадру.

Що вам допомагало і допомагає розвиватися і ставати краще як фотографу? Критика, поради колег, аналіз чужих робіт, майстер-класи?

Все по троху, Головне не зупинятися на досягнутому і постійно розвиватися, вчитися чомусь новому і вдосконалювати свої вміння.

Які місця для фотосесії ви би порадили в місті якому проживаєте?

Я б порадила ті місця, де мало людей. Тоді нічого не відволікає і можна зняти надзвичайні кадри. Це може бути ліс, поле, річка тощо. Улюблені місця для мене поза Києвом – Коростишівський кар’єр, Київське море, дніпровські кручі біля с. Циблі

Про що Ви мрієте?

Мрію зробити хоч по одній зйомці в кожній країні світу!

Чи часто знімаєте закордоном? (Якщо так то де вже знімали?)

Знімала в Німеччині (Гамбург, Піннеберг). Весною планую поїздку в Бельгію, Австрію та Польщу.

З якої камери ви б порадили починати початківцям? (І якщо можна декілька порад для початківців?)

Все залежить від того що ти хочеш знімати і від бюджету. Раджу спробувати купити не дуже дорогу потриману камеру і познімати на неї. І головне вірь в свої сили і ніколи не здавайся!

Сьогодні в нас в остях Карина Резник 

Фотографиня: Біла Церква, Київ, Львів, Умань, Черкаси

Залиште свій коментар
Коментарі
Ім'я
Електронна пошта