Wiki Science Competition 2017 in Ukraine

Wiki Science Competition 2017 in Ukraine

Ідея

Культура не може існувати без науки. Недостатньо лише говорити про науку — треба її показувати. Тому виникає потреба зробити та поділитися науковими зображеннями. Саме з такої причини виникає необхідність конкурсу наукових фотографій. Вперше такий конкурс проходив восени 2015 року, українська частина відбулася у жовтні.

Цей конкурс прийшов до Вікіпедії, тому що Вікіпедія — це активне середовище, спрямоване на накопичення та розповсюдження знань, які є вільними та доступними для всіх. Такі засади роблять Вікіпедію гарною платформою для публікації наукових фотографій. Відкритий доступ, зацікавленість спільноти та користувачів Вікіпедії в інформації та загальна надійність — це лише деякі з рис вільної енциклопедії, які роблять її привабливим середовищем задля популяризації науки загалом та наукових зображень зокрема. Визначною особливістю Вікіпедії є її здатність розповсюджувати знання, а наукові фотографії оцінюються як насичений носій інформації, що робить співпрацю між спільнотою Вікіпедії та науковими фотографами вигідною для обох сторін. Конкурс наукових фотографій — це поштовх для формування стійких взаємовідносин між ними.

Часові рамки

Період подання зображень триватиме із 1 по 30 листопада 2017. Ви по бажанню можете завантажити більше однієї фотографії.

Оцінювання

Оцінювати роботи буде кваліфіковане журі, яке складається зі спеціалістів у різних галузях науки.

Усі зображення  були завантажені для Вікіпедії  під час української частини конкурсу наукових фотографій 2015 та зайняли призові місця.

Лабораторія мікроклонального розмноження рослин

Всередині антенного дзеркала радіотелескопа РТ-70.

Аспірант Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К.Д. Ушинського, Андрій Тощев, проводить зачистку поховання катакомбної культури на розкопках курганного могильника неподалік с.Дмитрівка Бердянського району Запорізької області.

Фрагмент життєвого циклу міксоміцета Comatricha nigra: перехід від плазмодію до плодових тіл.

Науковий співробітник Інституту Фізики (НАН України) Валерій Биков працює на трансмісійному електронному мікроскопі (ТЕМ)

Археологи у процесі розкопок на Поштовій площі у Києві в липні 2015 року. Знайдено залишки міської забудови 12-14 сторіччя, знаряддя праці, посуд, невелика кількість прикрас.

Більше інформації за посиланням:

Залиште свій коментар
Коментарі
Ім'я
Електронна пошта