Випадковість яка переросла в професіоналізм

Випадковість яка переросла в професіоналізм

Сьогодні в нас в гостях Тарас Нога . Це людина яка зберігає емоцію, яка в кожній фотографії вміє відобразити щастя, сум чи шалену радість. Він цінує в людях щирість та відкритість. Він зуміє викликати усмішку на обличчі та збереже моменти радості на фото.

Традиційне питання – як, коли і чому Ви прийшли в фотографію?

Прийшов мабуть випадково. Тобто ніколи не планував бути фотографом, хоча мій тато колись мав і все ще має плівковий фотоапарат Зеніт і досить багато ним фотографував, і я теж в темній ванні допомагав йому проявляти плівку. Але тоді я себе в цьому не бачив. А з появою в сім`ї цифрової мильнички я почав доволі часто нею фотографувати в першу чергу пейзажі. І зрозумів, що мені це дуже подобається, та й друзі мене підштовхували до цього, залишаючи позитивні відгуки про результат.

А далі була перша дзеркальна камера, далі багато кадрів з котиками, квіточками, жучками і т.д.))) А коли я почав знімати людей, тоді зрозумів, що сам процес створення чогось нового дуже мене затягує і приносить величезне задоволення, тому й вирішив розвиватися у цьому напрямку.

І все це було орієнтовно п`ять років тому.

На яку техніку Ви знімаєте? (Камера, оптика, світло)

Є такий анекдот: «Жінка питає у фотографа – У вас мабуть дуже хороша камера, якщо виходять такі гарні фото? А він їй – У вас мабуть дуже хороші каструлі, якщо Ви так смачно готуєте?»

Тому техніка звичайно має значення, але це не головне. А взагалі я знімаю на повнокадрові Nikon.

Яким об’єктивом найчастіше знімаєте?

Sigma 35 mm f1.4

Який у Вас основний напрямок в фото і чому Ви його вибрали?

Весільна фотографія. Вибрав, тому що кожна зйомка зовсім інша, і це такий собі екстрим – дуже швидко міняються умови зйомки, обмеження в часі, ну і це зйомка, на якій найбільше щирих емоцій – сльози, сміх, обійми, танці. Це дуже заряджає і дуже круто!

Розкажіть про зйомку яка найбільше запам’яталась, чи є така?

Кожна зйомка особлива. Але найбільше запам`ятовуються зйомки, де почуття не приховуються від камери, де люди щиро сміються, плачуть, радіють. Де в їхніх очах любов світиться і йдуть іскри)

Роботи яких фотографів мають на Вас вплив?

Джері Джионіс, Юрій Шевченко, Дмитро Гусєв.

Що вам допомагало і допомагає розвиватися і ставати краще як фотографу? Критика, поради колег, аналіз чужих робіт, майстер-класи?

Критика звичайно в першу чергу, аналіз своїх і чужих робіт, перегляд он-лайн вебінарів фотографів, майстер-класи, перегляд хорошого кіно, постійний перегляд кращих фотографів

Які місця для фотографії ви би порадили в місті якому проживаєте?

Мені дуже пощастило, тому що місто Львів, в якому я проживаю, а саме його історичний центр я вважаю однією великою прекрасною локацією для фото

Чим захоплюєтесь, крім фотографії?

Кіно, музика)

Чи часто знімаєте закордоном? (Якщо так то де вже знімали?)

Дуже хочу, але поки не доводилося знімати за кордоном.

Щоб Ви побажали фотографам початківцям?

Будьте наполегливими. Успіх приходить до наполегливих, а не талановитих, щасливчиків чи людей з високим IQ. Талант живе у кожному з нас. А наполегливість дає можливість його розвинути.

Запрошую ознайомитись з моїми роботами на моєму сайті https://tarasnogaphotography.com/

Сьогодні з нами був Тарас Нога з міст  Івано-Франківськ, Київ, Львів, Одеса

Залиште свій коментар
Коментарі
Ім'я
Електронна пошта