Вибір фотографа на своє весілля та ранок нареченої.

Вибір фотографа на своє весілля та ранок нареченої.

Привіт. Ми фотографи Тарас та Ірина Кузишин. Хочемо Вам дати кілька порад, які вам допоможуть зробити Ваші весільні фото ще кращими. Отже у Вас скоро весілля і Ви не можете обрати фотографа, бо їх багато і всі звичайно ж різні. Найперше –  перегляньте портфоліо фотографа з різних весіль. Подумайте, чи бачите Ви себе на цих фото, чи хотіли б Ви саме такі фото. Якщо Ви бачите, що у фотографа більшість кадрів динамічні  та драйвові, а Ви хочете спокійних і постановочних кадрів, тоді шукайте далі. Ви повинні бути з фотогрфом на одній хвилі, Вам має бути з ним комфортно і легко. 

Якщо Ви вже обрали свого фотографа, Ви повинні все з ним перед весіллям обговорити. Ідеально було б пофотографуватися до весілля, щоб відчути краще один одного. Після такої зйомки до весіля Вам буле легше розкритися перед фотографом на весіллі. Продумайте собі, які саме фото Ви б хотіли. Можна переглянути приклади фотографій в інтернеті і показати їх своєму фотографу до весілля. Якщо Ви не любите якийсь тип фотографій, наприклад чорнобілі фото чи фотографії зблизька, це все Ви повинні сказати до початку зйомки. 

Якщо говорити про позування нареченої, Ви повинні запамятати собі одну річ – Ви маєте бути природні і немимушені. Просто розслабтеся і отримуйте задоволення від Вашого найщасливішого дня. Це Ваше і тільки Ваше свято з Вашим коханим. 

Ранок нареченої чудова моживість зробити красиві фото, не поспішаючи. Бажано щоб в кімнаті не було посторонніх людей, тільки Ваші найрідніші, які Вам потрібні для зйомки- мама, тато, сестра, брат і свідки. До початку зйомки мають бути готові всі деталі, які ми маємо для Вас сфотографувати і які можемо красиво використати , наприклад букет нареченої, бутоньєрки, прикраси, підвязка та інші.  

Запамятайте собі – саме Ваш фотограф Вам все підкаже і допоможе. Немає стандартного набору поз, які ми можемо використати для кожної нареченої. Але досвідчений фотограф зуміє одразу побачити , що краще і красивіше саме для Вас, щоб підкреслити саме Ваші позитивні сторони.  Завжди переглядайте фото в процесі зйомки і скажіть одразу, що саме Вам не подобається, що це можна було б зразу перефотографувати.  Будьте собою , будьте щасливі в цей чудовий день. 

Бажаємо всім красивих фотографій з весілля Вашої мрії. Ваші фотографи Тарас та Ірина. 

Залиште свій коментар
Коментарі
Ім'я
Електронна пошта
Додай свій профіль БЕЗКОШТОВНО та отримуй клієнтів з твого міста!
Додай свій профіль безкоштовно!