Fabrik Studio
Фотостудія

Fabrik Studio

Львів, вулиця Романа Дашкевича, 3, Львів, Львівська область, 79000


Фотостудія Fabrik studio - осередок якісного контенту в м. Львів. Загальною площею понад 500 м.кв., студія розподілена на чотири зали: White Hall, Light Room, Grey Room та Aqua.

За неповні 2.5 роки існування, у Fabrik Studio нараховано понад 5700 годин фото- та відеозйомок, тут знімають обкладинки українського глянцю, колекції відомих дизайнерів, фрагменти кінострічок, відбуваються майстер-класи, кастинги та воркшопи.

Родзинкою студії є її мобільний реквізит, усі деталі можуть бути з легкістю переміщені з одного залу в інший. Але це лише початок. Ми не звикли відпочивати, для нас рух - це життя.

White Hall - креативний простір для Ваших ідей. Білосніжний зал площею 200 м.кв, з панорамними вікнами, колонами та циклорамою 6 на 4 метри, що є must have для зйомок look book, каталогів чи відео-роликів. В залі у нас 11 кольорових фонів:
- жовтий
- зелений
- малиновий
- сірий
- чорний
- білий
- блакитний
- фіолетовий
- синій
- темно-фіолетовий
- червоний

White hall одночасно може вмістити до 45-ти осіб, тому чудово підходить для організації вечірок, корпоративів чи днів народжень. В літній період з 8-ї до 21-ї тут можна працювати з денним світлом, в зимовий - з другої половини дня зі студійним. Віднедавна тут "оселився" найбільший soft box у Львові діаметром 2.30 метра. Пасмурні львівські вечори тепер не стануть на заваді якісним знимкам.

Light Room - типова студійна локація для beauty та fashion фотосесій, чудово підходить для тривалої оренди, предметної та каталожної зйомки. Кімната обладнана підвісною системою освітлення та тримачами для фонів.
В залі 6 кольорових фонів:
- чорний
- білий
- сірий
- зелений
- фуксія
- бежевий

Grey Room - дина кімната у фотостудії, що поєднує інтер'єрну частину та кольорові фони. Хайлайтом залу є величезне затишне ліжко та панорамні вікна.
В залі 6 кольорових фони:
- чорний
- білий
- сірий
- зелений
- помаранчевий
- бірюзовий

Aqua - унікальна локація з підвісною системою подачі води та екстравагантною ванною. Літній дощ, тропічна злива, каскад води - такі зйомки тут не рідкість, а навпаки. Єдине місце у Львові (та й регіоні загалом) де фотографи мають можливість в комфортних умовах та з професійним освітленням провести "мокрі" зйомки, залишитись абсолютно сухими та не хвилюватись за цілісність апаратури.
Вже понад 8 місяців фотографи мали змогу тестувати вже оновлений зал Aqua - з величезним панорамним вікном. Це нововведення дозволяє працювати в залі не лише зі студійний, а з денним світлом. Також в залі присутня димомашина, яку можна використовувати у всіх залах студії.

Зал "255" - це своєрідна "вишенька 🍒 на торті" у Fabrik Studio. Новий концептуальний space, площею 160 кв. м, за перші два дні після його відкриття відвідало вже понад 30-ти фотографів. У "255" є все необхідне для зйомок look book, fashion, lifestyle, та, навіть, для сімейних фотосесій.
Окрім панорамних вікон, білосніжної стіни з 3D панелями та власної гримерки, у "255" є професійна циклорама (5*5 метрів), без якої не відбувається жодна зйомка в жанрі комерційної фотографії.
У залі працюємо як із денним, так і зі студійним світлом, в його арсеналі софт-бокс, спріпи, октобокс, рефлектори та beauty dish.
"255" - це Ваш новий улюблений place у Фабрік Студіо.

Fabrik rental - це відносно новий підрозділ компанії, що виник насправді за проханнями фотографів. Але цікаво те, що це не просто оренда студійного обладнання, практика таких послуг широко відома. Fabrik креативно підійшли до ідеї та зробили щось нереально круте. В оренду здається абсолютно весь мобільний реквізит (навіть ванна). Стільці, дивани, фони, обладнання, вазони, гойдалка, фотостінка - це дуже стислий перелік всього, що можна орендувати в студії. Тут навіть можна "орендувати" асистента, котрий надасть професійні консультації та допоможе з обладнанням.