Фотошкола

Студія 111

Львів


Львівська Фотошкола "Студія 111" заснована у 2009 році.
Найкращі роботи випускників приймаються на регулярні фотовиставки, яких відбулося більше 10-ти.Фотовиставки відбуваються у Львівському Палаці Мистецтв, Галереї "Яровіт", Арт-Кафе та ін., мають доброчинне спрямування. Вилучені кошти з продажу фоторобіт скеровуються на благодійні цілі, зокрема дітям-сиротам, діткам з діагнозом СМА та ін. Роботи наших випускників прикрашають стіни Львівського Перинатального Центру на Дж. Вашингтона, реанімаційного відділення Львівської Чорнобильської лікарні.
"Студія 111" відкрита до співпраці з будь-якими особами, підприємтсвами та організаціями щодо реалізації доброчинних проектів.
Незмінними икладачами у Фотошколі є Сергій Михалків та Олексій Рибаков, а також запрошені гості згідно тематик занять чи майстер-класів.
На сьогодні навчання у фотошколі проходить у наступних напрямках:
- індивідуальні заняття, також он-лайн;
- тематичні майстер-класи в маленьких групах;
- літня/зимова фотошкола 111: інтенсивний щоденний двотижневий курс по 3 год.
- курс цифрової обробки зображень он-лайн (вивчення програм Photoshop, Lightroom тощо).

Для ефективності засвоєння інформації варто мати дзеркальний фотоапарат.

Індивідуальне заняття на к триває близько 1-2 години і складається з теоретичної і практичної частин. Навчальний курс включає практику портрету, зйомки на вулиці, нічну зйомку, в приміщенні, домашні завдання по різних жанрах фотографії, спільний аналіз виконаних робіт, оформлення робіт на виставку тощо.

Випускники фотошколи "Студія 111" отримують сертифікат про закінчення відповідних курсів фотошколи, беруть участь у виставці кращих фоторобіт.

Курс Фотомистецтва

Ціна:  650 грн./год.

Заняття проводяться два рази в тиждень у ранковий (11.00-13.00), денний (16.00-18.00) або вечірній (18.30-20.30) час. Загальна тривалість - 3 місяці. Вартість - 650 грн./міс.

Сергій Михалків

Сергій Михалків є ідейним засновником та постійним викладачем Львівської Фотоколи "Студія 111".
Львів’янин, 1975 року народження. Професійно займається фотографією з 2002 року, після проходження курсу навчання та практики в "SKYLIGHT STUDIOS" (Лондон, Англія). Тривалий час співпрацює з вітчизняними галереями та галереями європейських країн, приймає участь у різноманітних виставках, проектах як власних, так і спільно з іншими фотомитцями.