Фотошкола

Студия 111

Львів, ул. Шота Руставели, 7/4,


Львівська Фотошкола "Студія 111" заснована у 2009 році. З цього часу сертифікати про проходження курсів отримало понад 20 груп. Найкращі випускники пройшли тематичну практику, запрошені у Фотоклуб PHOTO111club.
Найкращі роботи випускників приймаються на регулярні фотовиставки, яких відбулося більше 10-ти.Фотовиставки відбуваються у Львівському Палаці Мистецтв, Галереї "Яровіт", Арт-Кафе та ін., мають доброчинне спрямування. Вилучені кошти з продажу фоторобіт скеровуються на благодійні цілі, зокрема дітям-сиротам, діткам з діагнозом СМА та ін. Роботи наших випускників прикрашають стіни Львівського Перинатального Центру на Дж. Вашингтона, реанімаційного відділення Львівської Чорнобильської лікарні.
Фотошкола "Студія 111" веде кілька доброчинних проектів і має на меті ще кілька.
В офісному центрі у проїзді Крива Липа, 6 діє постійна фотовиставка.
"Студія 111" відкрита до співпраці з будь-якими особами, підприємтсвами та організаціями щодо реалізації доброчинних проектів. Ми завжди відкриті до співпраці, виконаємо безкоштовну фотозйомку соціальних проектів.
Викладаяами у Фотошколі є Сергій Михалків та Олексій Рибаков, а також члени Фотоклубу PHOTO111club, а також запрошені гості згідно тематик занять чи майстер-класів.
Навчання у фотошколі проходить у наступних напрямках:
чотиримісячні курси підготовки фотографів: 25 занять у ранковій (11.00-13.00), денній (16.00-18.00) або вечірній групі (18.30-20.30) (програма) і 6 занять тематичної практики (програма) два рази в тиждень; ЗАПИС
Літня / Зимова фотошкола 111: інтенсивний щоденний курс по 3 год. ЗАПИС
кількаденні майстер-класи різних напрямків фотомистецтва;
індивідуальні заняття з навчання мистецтва фотографії;
кількаденні пленери у Карпати;
курси цифрової обробки зображень (вивчення програм Photoshop, Lightroom тощо). ЗАПИС
Слухачем фотошколи "Студія 111" може стати кожен охочий львів'янин або гість нашого міста.

Для ефективності засвоєння інформації варто мати дзеркальний фотоапарат..

Заняття на курсах підготовки фотографів триває близько 2 годин і складається з двох частин, теоретичних або практичних. Навчальний курс включає практику фотографування одне одного, групову, зйомку на вулиці, нічну зйомку, в приміщенні, домашні завдання по різних жанрах фотографії, спільний аналіз виконаних робіт, оформлення робіт на виставку тощо.

Тематична практика охоплює 6 занять присвячених конкретному виду фотографії. Тривалість 3-4 години.ЗАПИС

Кожному слухачеві фотокурсів протягом навчання надається 2 години безкоштовного користування обладнаною фотостудією в будні дні.
Випускники фотошколи "Студія 111" отримують сертифікат про закінчення відповідних курсів фотошколи, беруть участь у виставці кращих фоторобіт, мають знижку 20 % на оренду студії, знижки на інші курси і майстер-класи фотошколи.

Курс Фотомистецтва

Ціна:  650 грн./год.

Заняття проводяться два рази в тиждень у ранковий (11.00-13.00), денний (16.00-18.00) або вечірній (18.30-20.30) час. Загальна тривалість - 3 місяці. Вартість - 650 грн./міс.

Сергій Михалків

Сергій Михалків є ідейним засновником та постійним викладачем Львівської Фотоколи "Студія 111".
Львів’янин, 1975 року народження. Професійно займається фотографією з 2002 року, після проходження курсу навчання та практики в "SKYLIGHT STUDIOS" (Лондон, Англія). Тривалий час співпрацює з вітчизняними галереями та галереями європейських країн, приймає участь у різноманітних виставках, проектах як власних, так і спільно з іншими фотомитцями.