Фотошкола

Фотошкола імені Дієґо Марадони

Львів, Площа Ринок 18


Чому іменем Марадони?

Існує легенда, що колись маленький аргентинський хлопчик Дієґо Амрандо Марадона мріяв фотографувати, але у нього не було грошей на камеру. Тому він пішов грати футбол, аби заробити собі на фотоапарат. Геній Марадони знайшов себе у футболі, а його місце у фотографії наразі вільне. Будемо прагнути його осягнути у цій справі – бути такими ж, як Дієґо у футболі. Він наш натхненник.


Чим наша фотошкола особлива?

У нас не один викладач і не двоє, а 12. І кожен із них – майстер свого жанру фотографії. І це не лише високого рівня фотографи, але й люди, які уміють розповісти і які надихають. Усі вони різні і їхні підходи дуже відрізняються. І це чудово, бо наші вихованці не потрапляють під вплив однієї особистості, а пізнають усі різноманіття мистецтва фотографії і відповідно можуть віднайти саме своє бачення і свій стиль.


Як проходить навчання?

Курс розрахований як на початківців, які лише зацікавилися фотографією, але також буде цікавим для розвитку людей із певним досвідом фотографування. Спершу йдуть теоретичні заняття, але після третього заняття починається й практичні – із моделями, у студії, ранковими та вечірніми фотосесіями у місті, поїздками неподалік Львова. Кілька разів у році вибираємося у Карпати, а також організовуємо поїздки (Грузія, Непал, Індонезія). Поміж заняттями часто запрошуємо на творчу зустріч відомих фотографів.


Про час навчання

Заняття проходять зазвичай двічі на тиждень: вівторок та четвер (актуальна інформація завжди у рубриці “Програма”).
Тривалість заняття – 2 години.
Курс навчання розрахований на 3 навчальних місяці, тобто – 24 заняття. Після нього проводяться додаткові заняття більш спеціалізовані, за бажанням.
Можете обрати зручний вам час впродовж дня: ранкова група (10.00-12.00), денна (16.45-18.45) та вечірня (19.00-21.00).
Деякі практичні заняття відбуваються у інший час, скажімо, на світанку або на “Нічна зйомка” після заходу сонця, час їх проведення визначається за прогнозом погоди і узгоджується із вами на попередньому занятті.
Можете обрати для навчання осінній семестр (вересень-грудень) або весняний (лютий-травень). Державні та інші великі свята ми зазвичай пропускаємо. Також пропускаємося, якщо геть кепська погода.
Якщо ви пропустили частину занять (у відрядженні, захворіли тощо), зможете усіх їх відвідати із групами наступного семестру. Або відвідати це заняття у цьому семестрі із іншою групою.

Максим Хитра

Ефектні і душевні водночас – десь такими є відгуки про фотографії Макса. Його тема – міський пейзаж, архітектура та просто пейзаж. Він із тих фотографів, який любить подорожувати і вдосвіта або просто вночі піти гуляти містом зі штативом і купою об’єктивів і фільтрів, аби почарувати із камерою. Знімає самотнє місто, гори, море або дівчат на морі.
Для Макса фотографія є хобі і робота водночас. Він заробляє на фотобанках, тобто продає знимки через shutterstock.com. Окрім пейзажу в роботі часто шаманить у домашній студії, фотографуючи їжу та напої. Хоч і давно займається фотографією, але запал і натхнення здається ще дуже не скоро згаснуть. Переможець і лауреант багатьох конкурсів, серед яких найвизначніше – вихід у фінал престижного фотоконкурсу The Art of Building 2013

Максим Баландюх

Засновник фотошколи. Мандрівний фотограф, фотожурналіст та весільний фотограф водночас. Організовує фототури у багато екзотични країн – Непал, Індонезія, Грузія. Його репортажі публікуються на сторінках служби «Бі-Бі-Сі Україна», портрети на «The Ukrainians». Раніше публікувався у «National Geographic», «Українскій правді» та інших виданнях. Його репортажні фотографії про Майдан побували на виставках у Голандії, Бельгії, Італії, Чехії, Польщі. Знимкує також весілля – як в Україні, так і за кордоном: Франції, США. У фотошколі веде перший місяць навчання про основи фотогарфії. Уміє просто розповісти про складне, відсіяти головне від дріб’язкового.