Фотошкола Chik
Фотошкола

Фотошкола Chik

Львів, Володимира Великого, 4


Вітаю Вас на сторінці Фотошколи Chik!
ФОТОШКОЛА CHIK! ― спеціалізована професійна фотошкола, що має за мету навчання мистецтву фотографії та розвитку людей, які люблять фотографувати.
Фотошкола створенна у 2010 році. Ми прагнемо, щоб Ви разом із здобуттям нових навиків та знань також були в курсі усіх тенденцій фотографії у світі.
Ми допомагаємо тим, для кого фотографія не тільки хоббі, але й спосіб мислення і стиль життя. Якщо Ви фотографуєте і бажаєте розвивати свій талант, будемо раді Вас бачити на наших курсах та зустрічах.
У фотошколі Сhik! створені навчальні програми як для любителів та початківців, так і для професійних фотографів, для яких фото також і бізнес. Ми проводимо: фотокурси, практичні майстер-класи, виїзні фототури, форуми фотографії, студійні заняття та ще багато інших цікавих подій.
Фотографуючи разом з нами, Ви отримуєте не лише якісне навчання від професійних фотографів, а й розвиваєте вміння мислити нестандартно, відкриєте власний потенціал митця.

З повагою,
Андрій Чиковський, керівник фотошколи Chik!

Базовий

Ціна:  2,800 грн./год.

Програма курсу
1. КАМЕРИ: БУДОВА ТА НАЛАШТУВАННЯ
2. КОМПОЗИЦІЯ
3. СВІТЛО, КОЛІР.
4. КЛАСИЧНА ФОТОГРАФІЯ. АНАЛІЗ ФОТОГРАФІЙ
5. LIGHTROOM
6. PHOTOSHOP
7. ОСНОВИ ТА ПСИХОЛОГІЯ ПОРТРЕТУ
8. СТУДІЙНИЙ ПОРТРЕТ
9. FASHION-ЗЙОМКА
10. ДИТЯЧА ФОТОГРАФІЯ. Зустріч з фотографом MayLee
11. STREET & TRAVEL ФОТОГРАФІЯ. ПЕЙЗАЖ ТА АРХІТЕКТУРА В КАДРІ
12. АНАЛІЗ ФОТОГРАФІЙ. ІСПИТ. ЗДАЧА ПОРТФОЛІО.
УВАГА!
Кожна тема включає в себе проходження лекційного матеріалу та практичних фотосесій. Можуть бути внесені зміни на розсуд викладача.

Реєстрація http://www.chik.lviv.ua/project/fotografiya-kurs-bazovyj

ВІДЕОЗЙОМКА ТА МОНТАЖ

Ціна:  3,500 грн./год.

http://www.chik.lviv.ua/project/kurs-videozjomka-ta-montazh/

ТАРАС БИЧКО

Фотограф, для якого не існує рамок, проте його роботи – підбірка унікальних кадрів, які він знаходить серед, здавалося б, моментів звичайнісінької буденності. Своїм креативним поглядом показує нам світ з іншої сторони, вчить ловити моменти та бачити дрібнички…
Викладає:
курс “Від азів до майстерності”

Андрій Гудзь

Професійний весільний фотограф, який прагне уникати афектації та ловити емоції у чистому вигляді, знімає у репортажному стилі. Щирий, веселий, бачить світ у власному яскравому різнобарв’ї та наповнює його непідробним теплом своєї душі.
Викладає:
Курс “Від азів до майстерності”

ОЛЕГ ДОБРЯНСЬКИЙ

Обожнюю фотографувати. Люблю легкість та емоції на фотографіях. Вже 6 років кожне нове весілля для мене – виклик: постійно різні умови зйомки, різні люди. Все це мене настільки заряджає і захоплює, що я не відчуваю плину часу та втоми.
Для наших клієнтів є дуже важливим відчувати надійність та впевненість. Ми чудово розуміємо які та скільки у них виникає питань, коли ми не встигаємо вчасно віддати готовий матеріал. Це все значно ускладнює нашу роботу та забирає багато часу. Тому для Вас я розробив систему, яка дозволяє швидко та якісно, і що не менш важливо, вчасно віддавати клієнтам готові роботи.
Викладає:
курс “Обробка для весільного фотографа”