Фотошкола

Emotion

Львів, вул. Стефаника 11


Школа створена в інтер’єрній студії в серпні 2013 року. Процес навчання побудований на основі власного досвіду фотографування та викладання, і направлений на те щоб дати якнайбільше практичних навичок. Основними засадами роботи школи є відкритість та близький контакт з студентами, так щоб кожен відчував себе як вдома та мав змогу задавати будь-які питання. Ми орієнтуємось як на людей, що тільки починають фотографувати, так і на аудиторію з поглибленими знаннями у фотографії. Серед наших заходів ви обов’язково знайдете щось цікаве.

Обробка для професіоналів

Ціна:  2,500 грн./год.

Курс орієнтований на фотографів з досвідом роботи у графічних редакторах Photoshop та Lightroom, яких не страшить поняття шарів та масок та профіль sRGB. Під час курсу будуть розглянуті всі, на перший погляд вже відомі, інструменти. Ви збагнете багато нового і навчитесь дивитись на обробку під зовсім іншим кутом. Курс глибоко занурює у теоретичні та технічні аспекти теорії кольорознавства та фотозйомки. Всі методи та прийоми обробки будуть демонструвати в реальному часі на реальних фотографіях. Практичним матеріалом можуть бути роботи всіх учасників. Якщо ви хочете не просто “смикати” за повзунки – тоді ми чекаємо Вас!
Створимо чіткі плани обробки весільних, рекламних та портретних фото.
Після курсу обробка перетвориться по-справжньому у творчий процес!

Курс 12 кроків до майстерності

Ціна:  1,500 грн./год.

Якщо ви давно мріяли опанувати мистецтво фотографії, але ще ніколи не тримали в руках фотокамеру, тоді вам до нас! Якщо ви вже зробили перші кроки у цій сфері, але, коли дивитесь на свої світлини, то розумієте, що чогось їм так й не вистачає, тоді вам до нас! Якщо ж ви просто цікавитесь фотографією і хочете дізнатися щось нове для себе – ВАМ ДО НАС!
Поєднання теорії та практики, цікаві лекції та неординарні домашні завдання – і вже за 12 кроків ви впевнено триматиме в руках свою фотокамеру. Ніякі спеціальні знання для початку навчання не потрібні. Від вас вимагається лише бажання вчитися та наявність камери.

Анастасія Пироженко

Засновник, викладач
Фотографія для неї – все її життя: і улюблена робота, і хоббі, і те, чого можна навчити інших людей… Найбільше любить моменти, коли вдається впіймати справжню частинку людських емоцій – щастя, любові, ніжності…
Фотографує більше 8 років і повністю закохана в свою роботу. Основним напрямком є весілля та сімейна фотографія. Також з захопленням фотографує у подорожах, займається фуд-фотографією та жанровими зйомками. Має чудове бачення кольору та композиції. Регулярно проводить власні майстер-класи та інші навчальні заходи по фотографії.

Юрій Стьопкін

Засновник, викладач
Фотографією займається більше 8 років і фотографія стала для нього невід’ємною частиною життя. Дуже добре розбирається у всіх технічних аспектах, може дати пораду по всім питанням, що стосуються фототехніки, світла та дизайнерських програм. Дуже позитивна людина з чудовим почуттям гумору. Захоплюється, насамперед, портретною фотографією, а також цікавиться експериментами у фото. Отримує задоволення від викладання і намагається доповнити лекції цікавими фактами.