Правила сайту

 

Загальні правила положення (також політика конфіденційності доступна тут і з будь-яких питань роботи сайту, оплат пишіть нам тут):

 

1. Адміністрація сайту визначає правила поведінки на ньому і залишає за собою право вимагати від відвідувачів виконання цих правил.
2. Незнання правил відвідувачами не звільняє від необхідності їх виконання. Розміщення будь-якого повідомлення на сайті автоматично означає Вашу згоду з цими правилами і з необхідністю їх дотримання.
3. Всі права на будь-які матеріали, опубліковані на сайті, захищені у відповідності з українським та міжнародним законодавством про авторське право та суміжні права.
4. Матеріали, відмічені позначкою «Реклама» публікуються на правах реклами.
5. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів та блогів користувачів, які розміщені на сторінках сайту, а також за наслідки їхньої публікації і використання. Думка авторів статей, коментарів, блогів, розміщених на сторінках сайту, можуть не збігатися з думками і позицією редакції.
6. Адміністрація сайту не несе жодної відповідальності за збитки, понесені в результаті використання або невикористання його інформації та сервісів.

 

Користування ресурсом:

1. Читачем сайту може стати кожен, хто зайде за адресою phototo.com.ua.
2. Використовувати інтерактивні ресурси сайту може кожен, хто зареєструється, вказавши своє ім'я, прізвище і діючу електронну адресу.
3. Тільки зареєстровані читачі сайту мають можливість залишати свої повідомлення у форумі, заводити блоги, задавати питання під час чату, завантажувати фото та відео репортажі, а також залишати коментарі на сайті.

 

Інтерактивні ресурси сайту:

1. Інтерактивні ресурси сайту призначені для обміну думками щодо тематики, заданої в темі ресурсу.
2. Учасники інтерактивних ресурсів сайту можуть створювати власні текстові повідомлення, а також коментувати і вести обмін думками щодо тематики повідомлення опублікованого іншими користувачами.
3. Модератор має право переносити повідомлення в інший розділ, якщо, на його думку, вони відносяться до іншої тематики.
4. Не забороняється, але і не заохочується публікація повідомлень, які не стосуються обговорюваної тематики.

 

На сайті заборонено:

1. Заклики до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або до захоплення державної влади; заклики до зміни адміністративних меж або державного кордону України, порушення порядку, встановленого Конституцією України; заклики до погромів, підпалів, знищення майна, захоплення будівель або споруд, насильницького виселення громадян; заклики до агресії або до розв'язування військового конфлікту.
2. Прямі й непрямі образи, зокрема політиків, чиновників, журналістів, користувачів ресурсу, у тому числі через національної, етнічної, расової чи релігійної приналежності, а також шовіністичні висловлювання.
3. Нецензурні вислови, висловлення порнографічного, еротичного чи сексуального характеру.
4. Будь-яка образлива поведінка по відношенню до авторів статей і всіх учасників ресурсу.
5. Висловлювання, метою яких є навмисне провокування різкої реакції інших учасників ресурсу.
6. Реклама (не узгоджена з Адміністрацією Сайту), комерційні повідомлення, а також повідомлення, які не мають інформаційного навантаження і не стосуються тематики ресурсу.
7. Будь-які повідомлення та інші дії, які заборонені законодавством України.
8. Категорично заборонений флуд (множинне повторення текстових заготовок).

 

Модеpування:

1. Інтерактивні ресурси (коментарі, форуми, блоги тощо) є постмодерованими. У разі, якщо на те або інше повідомлення надійшли скарги від користувачів, модератор переглядає повідомлення після їх розміщення на ресурсі.
2. Якщо модератор, прочитавши повідомлення, зробив висновок, що воно порушує правила ресурсу, він має право видалити його.
3. Кожен користувач так само може поскаржитися на коментар. Коли  коментар набере певну кількість скарг, його буде приховано для подальшого перегляду модератором.
4. Якщо ви не згодні з рішенням модератора, ви можете написати до служби технічної підтримки, зазначеної в контактах сайту. 

 

Підсумкові положення:

1. Адміністрація залишає за собою право вносити зміни в ці правила. Зміни набувають чинності з моменту опублікування нової редакції правил на Сайті.
2. Адміністрація сайту може позбавити права користування сайтом учасника, який систематично порушує ці правила.
3. Адміністрація сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту.
4. Адміністрація завжди готова взяти до уваги побажання і пропозиції будь-якого учасника сайту щодо роботи ресурсу.
5. Відповідальність за повідомлення та інший контент на Сайті несе користувач, який їх розмістив.