Владислав Загарюк
Фотограф

Владислав Загарюк

(1)

Вітаю Вас на своєму сайті! Фото-творчість - це захоплюючий процес, який займає практично весь мій вільний від основної роботи час вже 4 роки.

      Основними і улюбленими жанрами є - портретна фотографія, на свіжому повітрі-в місті або на природі, а так само студійна художня портретна зйомка і жанр ню-арт. Важливим моментом крім самої зйомки для мене є обробка кадрів, я стежу за роботами відомих світу фотографами, завжди вчуся, беру індивідуальні уроки у професіоналів фотомистецтва, тому як нові методи та способи обробки дозволяють створити гарні незвичайні знімки, йти в ногу з часом. Але так як це процес творчий, і у кожного свій погляд і своє бачення світу, то роботи фотографів відрізняються, вони як різні художники не можуть написати один і той же пейзаж або портрет однаково.

    Кращий спосіб оцінити фотографа - це подивитися на його портфоліо. І, що б не було написано в біографії фотографа, фотографії самі все про нього розкажуть. Найприємніші моменти - це коли те, що ти робиш, подобається людям. Коли вони бачать результат вашої спільної роботи і залишаються задоволені, що твоя праця дарує позитивні емоції, тому що в кожен кадр ти вкладаєш свою душу. Адже не дарма кажуть, що все, що зроблено руками людини, будь то глиняний глечик, в'язана кофта, зшите плаття, несе частку тепла і позитивної енергії. Зображений момент життя на камеру і оброблений руками майстра я б теж відніс до цього, і думаю, всі фотографи зі мною погодяться.

 Різниця між хорошим і середнім знімком - це питання кількох міліметрів, дуже маленька різниця. Але суттєва. Я думаю, що між фотографами немає великої різниці, зате дуже важливі різниці маленькі. (С) Анрі Картьє-Брессон (Henri Cartier-Bresson), фотограф


Неймовірні фото😍

Роботи Влада вражають і захоплюють, тому уже два роки серед усіх фотографів обираю саме його. Він вміє захопити найважливіші та найпрекрасніші моменти. Раджу всім обирати саме його, адже Влад профі в своїй справі і віддається їй на повну.

Nadia Rysnak 14 Травня 2018, 18:48

Увійдіть, щоб залишити відгук.


Середня ціна:
725 грн.
Досвіду:
5 років
  • Зйомка свят
    450 грн. - 600 грн.
  • Art фотографія
    500 грн. - 1,000 грн.
  • TFP / TFCD

Останні статті

Свадебная фотосессия в Киеве
Свадебная фотосессия в Киеве
13.10.2017  |  Ліля Касянчук
Места для фотосессий в Киеве - куда стоит пойти?
Места для фотосессий в Киеве - куда стоит пойти?
16.10.2017  |  Ліля Касянчук
Специфіка жанру НЮ: по той бік камери
Специфіка жанру НЮ: по той бік камери
12.11.2017  |  Elle Project