Валерія Пустовіт
Фотограф

Валерія Пустовіт

(3)

♥️В наш час самопрезентація стала більш важлива, ніж раніше. Багато соцмереж, в кожній з яких потрібне головне фото для профілю, періодичне додання фото і напис текстів. Ми хочемо бути почутими, побаченими і також слідкуємо за своїми друзями, знайомими чи просто людьми, які надихають постійно, кожного дня.
♥️Фото-це не просто натиснути на кнопку фотоаппарату, потрібно відчути людину, її емоції та зробити так, щоб фото запам‘яталось і люди відчули хоч щось, подивившись на нього.
♥️Для мене фотографія-це можливість показати як Я бачу людей та події, іноді моє бачення може відрізнятися від вашого, але в цьому і вся суть-показати людині, якою ще вона може бути. Я намагаюся показати наскільки можна бути прекрасним, коли ти посміхаєшся, йдеш, поправляєш волосся чи дивишся на кохану людину. Ми боїмося показати «неробочу сторону» чи посміхнутися з зубами. Не бійтеся бути прекрасними, не бійтеся посміхатися і будьте справжніми-саме тоді ви найкрасивіші.

Які місця для фотосесії ви б порекомендували (фотостудії, замки, парки і тд)?

Зняти круте і атмосферне фото можна будь-де)

Яка кількість фотографій і які обробляються?

За зйомку може вийти 150-250 фото. Зазвичай обробляю не менше 10 фото.

Ви працюєте тільки по Україні (в яких регіонах)?

Працюю в Києві.

Чи знімаєте ви відео?

Лише вчусь робити відео-портрети.


Роботи хороші, тому що має хист та знає своє діло

робота з цим фотографом дозволяє розкритися, Валерія вміє підбирати слова та зможе навіть найскромніщу людину зробити розкутою та дає змогу так позувати, що не має враження про фотографа, а мовляв би це твій кращий друг і ви на вечірці робите дурні і веселі знімки

лана курочка 22 Листопада 2018, 20:12

Топ фотограф

Самый лучший фотограф с которым я работала!!! Чудесна, милая девочка с которой очень приятно работать. Время просто пролистает незаметно, и после этого остаются только шикарные эмоции и куча куча крутых фоток!!!!

Karina Gruzdova 22 Листопада 2018, 21:39

Дуже комфортно та легко

Під час роботи дуже комфортно та легко. Не відчуваєш скованості. Навіть якщо в тебе маленький досвід роботи з камерою, вона допоможе тобі правильно позувати та буде пропонувати безліч ідей і та позувань. Валерія чудовий фотограф, а головне - приємна та ввічлива людина!

Maks Salazar 25 Листопада 2018, 01:09

Увійдіть, щоб залишити відгук.