Тетяна Містері
Фотограф

Тетяна Містері


Я- український фотограф з чудового міста Одеси. Займаюся професійно фотографією вже 4 роки. Мені подобається робити фотографії, для мене має цінність кожне фото. Також я ретушую фотографії. Досвід у ретушуванні фото - 2 роки. В мене свій погляд на світ, і через свої фотографії я намагаюся розмовляти з людьми. До кожного свого клієнта я намагаюся підійти індивідуально, при цьому враховуючи усі його побажання.

Чи є у перевірені візажисти, стилісти, перукарі? Якщо так то назвіть пару імен або ссилок на їх роботи щоб можна було глянути на їх роботи (якщо є посилання).

Є знайомі візажисти, але останній час ми не працюємо разом. Макіяж своїм моделям і клієнтам я роблю сама, бо я сама проходила багато майстер-класів, і є навички в цій справі. Також на себе беру відповідальність за образ для фотосесії, який я створюю разом з клієнтами та моделями.

Які місця для фотосесії ви б порекомендували (фотостудії, замки, парки і тд)?

Фотостудії, які мені подобаються в Одесі - "MOLOKO PHOTO&VIDEO", "Шиншилла". Якщо обирати серед парків, то я рекомендую мої улюблені - парк Т. Г. Шевченко та Стамбульський. В Одесі є безліч гарних місць у кожному районі - парки, море, мости. Але чомусь рідко в мене замовляють в інших місцях фотозйомку. Мабуть, це через те, що мало людей люблять експериментувати.

Чи є у вас заміна на випадок форс-мажору?

Хотілось би , щоб не було таких випадків. Бо справді мене буде дуже важко комусь замінити. І, відповідно, я не буду відповідати за якість знімків, які зроблять інші фотографи.

Розкажіть про свої улюблені жанри фотографії

Серед улюблених жанрів фотографії можна назвати портретну, пейзажну та репортажну фотографію. Я дуже люблю портретну фотографію, бо вона дозволяє підкреслити деякі риси характеру людини, виявити її чесноти та вади. В деяких моментах можна навіть недоліки людини (зовнішні) обіграти і показати з вигідної сторони. Пейзажну фотографію люблю, бо сама природа надихає. А репортажна фотографія мені подобається, бо це "жива фотографія", і потрібно бути дуже уважним, щоб "спіймати момент", який суттєво розкриває ситуацію і підкреслює емоцію людей.

Чи існують якісь акції, або знижки на фотозйомку весілля?

На даному етапі вартість весільної фотозйомки за повний день + підготовку становить 5000 грн. (пакет "full wedding day"). Також я пропоную клієнтам інший пакет "main part" (основна церемонія {півдня} + весільне love story ) - 2500 грн. Постійним клієнтам робляться знижки.

Чи знімаєте ви відео?

Так. На моєму каналі ютуб є, і професійні відео, і любительського характеру https://www.youtube.com/channel/UCl3wB6VEH1sTdJJEai4SK1Q

Чому так дорого/дешево?

Ціна відповідає рівню мого професіоналізму у сфері професійної фотографії та її обробки, а також роботі з даною апаратурою, яку я вказала.

Яка кількість фотографій і які обробляються?

Залежить від того, скільки годин триває фотозйомка. Оброблюються всі фотографії в базовій корекції і кращі ретушуються. Це встановлюємо з клієнтами.

Ви працюєте з асистентом, навіщо він вам потрібен?

Дуже рідко. Іноді потрібен, щоб допомагати з фотопозуванням моделей.

Скільки фотографій Ви робите протягом весілля?

Це залежить від того, скільки часу триватиме весільна зйомка. Загалом за один день - не менше 1000 вихидників і 500-600 оброблених фотографій.

Які місця Ви порадите для зйомки фото на весільній прогулянці?

Дивлячись на те, де саме проходитиме весілля - разом з клієнтами домовляємось про локації. Якщо весілля буде в Одесі, то я запропоную локації біля моря та у парках.

З якого моменту починається фотозйомка весілля?

Зранку як мінімум. А точніше, ще з самої підготовки до весілля.

В якому стилі Ви фотографуєте?

У всіх жанрах, крім порно. Але останнім часом в основному займалася індивідуальними фотосесіями і репортажною фотографією.

Ви працюєте тільки по Україні (в яких регіонах)?

Так, в Одесі в основному. На додаткових умовах можу виїхати у інші місця Одеської області. Свого авто в мене нема.

Чи підписується договір на надання послуг?

На жаль, ні. Бо в мене нема юриста.

Що вас мотивує в житті в цілому і в фотографії зокрема?

Щирість, вдячність, віра, надія та любов.

Чи робите ви зйомку фото/відео з дрону?

На жаль, поки ні.

Чи можна до весілля провести зйомку love-story?

Можна. Це вирішуємо разом з клієнтами.

Який термін віддачі?

Весілля - 3 тижні. Інші фотозйомки - протягом тижня.

Слайдшоу з фотографій?

Так.

Чи робите ви фотокниги?

На жаль, ні.

Чи є дозйомка в окремий день?

За бажанням клієнтів.

Чи потрібно вносити аванс і в якому розмірі?

Ні.

Весільні фотографії проходять додаткову обробку?

Так, у професійних програмах.

Скільки часу знадобиться для фотосесії на весільній прогулянці?

1-2 години.

До якого моменту триває фотозйомка весілля?

До самого кінця.

Якою технікою проводиться фотозйомка?

Canon 700D (об'єктив Canon EOS 18-55mm).

Чи можете працювати закордоном?

Не знаю.


Увійдіть, щоб залишити відгук.