Марія Бадардінова
Фотограф

Марія Бадардінова


Привет:) Меня зовут Мария, я живу и работаю в Киеве, выпускница курсов фотостудии STUDIO1. Моим преподавателем бы Андрей Безуглов, он участвовал во втором сезоне "Супермодель по-украински", делал подводную съемку. Работа с ним была очень вдохновляющей и интересной, мы многому научились. Снимаю я в разных жанрах, могу подобрать образ, сделать укладку и макияж. Больше всего люблю делать портреты и уличную съемку, но в последнее время стал интересен fashion. Мне интересно находить в людях их изюминку и ловить моменты жизни, собирать их в копилочку вечности. Фото для меня - не просто нажатие на кнопочку и возня в фотошопе. Это искусство создавать фотографию.

Чи є у перевірені візажисти, стилісти, перукарі? Якщо так то назвіть пару імен або ссилок на їх роботи щоб можна було глянути на їх роботи (якщо є посилання).

Поки що ні, робила макіяж та зачіски сама - майже всі фото з моїми роботами, проте маю контакти візажистів, які працювали з нами під час навчання у фотостудії.

Які місця для фотосесії ви б порекомендували (фотостудії, замки, парки і тд)?

Фотостудії: InLight, Pandora, STUDIO1, Прованс, F-Star, Ежевика.
Місця: Подол, центр міста, парки, Пуща-Водиця, Пірогово, Київське море, Київська пустеля, ВДНХ

Що вас мотивує в житті в цілому і в фотографії зокрема?

“You don’t make a photograph just with a camera. You bring to the act of photography all the pictures you have seen, the books you have read, the music you have heard, the people you have loved” – сказал когда-то один из моих любимых фотографов – Ансел Адамс – и я не могу не согласиться. Мир всегда завораживал, удивлял и интриговал меня. Как только я взяла камеру в руки, я поняла, насколько прекрасно иметь возможность "красть" у жизни моменты и сохранять их в вечности. Постепенно, спустя много неудачных кадров, я начала понимать разницу между тем, что значит снимать и создавать фото. К последнему каждый фотограф идет всю свою жизнь. Порой выбрасываешь десятки "пустых" снимков и все ищещь тот самый. Действительно вызывающий желание на него смотреть, задевающий что-то в зрителе.

Решающий момент – это то, что так важно успеть поймать. Заставить время замереть и забрать себе его кусочек – наверное самое значимое и волшебное в работе фотографа. Но не менее интересным для меня является умение увидеть душу человека, понять его сущность и передать ее в снимке. Это настолько тонкий, душевный момент, что порой дрожат руки и перехватывает дыхание, когда сквозь объектив наконец видишь то, что пряталось и старательно зажималось годами.

Чи робите ви зйомку фото/відео з дрону?

Ні

Чи можна до весілля провести зйомку love-story?

Так, залюбки

Ви працюєте тільки по Україні (в яких регіонах)?

Поїду до будь-якого міста, якщо оплатять дорогу :) Також можу познімати, коли буваю у Фастові чи Львові (тут без дорожніх витрат).

Чи є у вас заміна на випадок форс-мажору?

Ні, я така одна і незамінна)

Розкажіть про свої улюблені жанри фотографії

Найбільше люблю знімати людей у будь-яких жанрах. Робота з людьми мене запалює, надихає і мотивує. Проте останнім часом надзвичайно захопилася зйомкою міст, урбаністичних пейзажів - люблю гуляти вуличками міста та знаходити щось цікаве, ловити якісь яскраві спалахи життя. Дуже хочу попрацювати з фешн та флет лей фото, все ніяк не візьмусь за це)

Чи підписується договір на надання послуг?

За бажанням клієнта, проте це краще для нас обох - потім ніяких складнощів.

Чи існують якісь акції, або знижки на фотозйомку весілля?

Так, до свят завжди роблю акції - слідкуйте за інстаграмом.

Чи знімаєте ви відео?

Теоретично можу, практично це буде дуже важко, для цого завжди краще брати окремого відеографа. Поки зніматиму відео можу пропустити найшикарніше фото та навпаки.

Який термін віддачі?

2 тижні

Слайдшоу з фотографій?

Без проблем

Чи робите ви фотокниги?

Так

Чи є дозйомка в окремий день?

Дивіться пункт вище - це навіть бажано і вітається.

Чому так дорого/дешево?

Фототехніка має ресурс використання, а весілля то багато фото. Я ніколи не роблю фото "на отвяжитесь", буду бігати і знімати кожен важливий момент і ваших гостей, поки триматимуть ноги. Обробка фото - найвищого журнального рівня.

Чи потрібно вносити аванс і в якому розмірі?

Так, 50%

Яка кількість фотографій і які обробляються?

20-25 у глибокій корекції (недоліки шкіри, фон, одяг і т.д.) та усі найкращі у свтіло-кольоро-корекції.

Весільні фотографії проходять додаткову обробку?

Так, світло-кольоро-корекцію

Ви працюєте з асистентом, навіщо він вам потрібен?

Поки що ні, проте для великих проектів неодмінно потрібен - допомагати везти обладнання, розставляти світло, поправляти одяг та зачіску моделям, принести чай-каву учасникам зйомки і т.д.

Скільки фотографій Ви робите протягом весілля?

Десь до 500

Які місця Ви порадите для зйомки фото на весільній прогулянці?

ВДНХ, центр Києва, Володимирська гірка, старі корпуси КПІ, виїхати за місто.

Скільки часу знадобиться для фотосесії на весільній прогулянці?

А ось тут, панове, у мене європейські пропозиції. Як показав досвід, весільну прогулянку краще робити з 17:00 у літній час, коли сонце не у зеніті (якість фото буде набагато краща ніж коли сонце лупить у очі, наречений спливає потом, у нареченої тече макіяж, всім важко і не хочеться жити. А найчастіше отак і знімають: з 12-13:00, коли просто жах). Також часто пропоную робити як за кордоном - прогулянку у інший день, коли ресторан не чекає, гості не нервуються, є повно часу і настрій шикарний.

До якого моменту триває фотозйомка весілля?

Як забажає пара - хоч поки останні гості не поснуть обличчям у салат.

З якого моменту починається фотозйомка весілля?

Як забажає пара - хоч від 5 ранку.

Якою технікою проводиться фотозйомка?

Nikon D7100+Helios 81H, а для весілля чи чогось супер вишуканого беру напрокат Nikkor 24-85 та ін. У процесі заробляння на власний:)

В якому стилі Ви фотографуєте?

Портрет, стріт, фешн, предметна зйомка, портфоліо, можу брати весілля чи репортаж якщо дійсно цікаво (так, тут перебірлива - загс і всьо не знімаю, вибачте). Ну а взагалі можу будь-що, якщо дійсно цікавий проект.

Чи можете працювати закордоном?

Та залюбки.


Увійдіть, щоб залишити відгук.

Написати фотографу

Середня ціна:
2,550 грн.
Досвіду:
4 роки
 • Фотосесія
  500 грн. - 5,000 грн.
 • Fashion
  1,200 грн. - 5,000 грн.
 • Студійна фотосесія
  1,200 грн. - 3,000 грн.
 • Flat lay фотографія
  100 грн. - 1,000 грн.
 • TFP / TFCD

Останні статті

Свадебная фотосессия в Киеве
13 Жовтня 2017
Фотосессия беременных в Киеве
13 Жовтня 2017
Места для фотосессий в Киеве - куда стоит пойти?
16 Жовтня 2017