🔹В американських і європейських фільмах ми завжди бачимо як закохані проголошують один одному свої обіцянки. Не просто обіцяють "любов, вірність і чесність подружню", а відкривають свої помисли, сподівання, мрії.  Плачуть від щастя молодята. Плачуть від розчулення родичі і друзі.
🔹Ми перейняли від європейців купу красивих милих формальностей, як от кидання підвязок чи різання тортів, але забули, що весілля - це не про їжу і танці. 🔹Вразити гостей можна те тільки  довжиною шлейфа, чи величиною торта. Здивуйте близьких словами, розповіддю про зустріч, про перший поцілунок, про те, як визрівало рішення взяти шлюб. Поділіться очікуваннями, планами.  Загляньте в очі коханим і розкажіть про почуття.
🔹В американських і європейських фільмах ми завжди бачимо як закохані проголошують один одному свої обіцянки. Не просто обіцяють "любов, вірність і чесність подружню", а відкривають свої помисли, сподівання, мрії. Плачуть від щастя молодята. Плачуть від розчулення родичі і друзі. 🔹Ми перейняли від європейців купу красивих милих формальностей, як от кидання підвязок чи різання тортів, але забули, що весілля - це не про їжу і танці. 🔹Вразити гостей можна те тільки довжиною шлейфа, чи величиною торта. Здивуйте близьких словами, розповіддю про зустріч, про перший поцілунок, про те, як визрівало рішення взяти шлюб. Поділіться очікуваннями, планами. Загляньте в очі коханим і розкажіть про почуття.

Студія Due to light

 Луцьк, Львів, Радехів
+380934539569

Інші фотографії фотографа