Привіт друзі. 
Часто мене запрошують до різних розіграшів, багато відмічають (за що дякую, бо інколи цікаві сторінки попадаються), тому я вирішив ВПЕРШЕ провести власний розіграш індивідуальної (або сімейної) зйомки в студії @veranda_photostudio_if .
Щодо умов:
- потрібно підписатись на мою сторінку @nazarlevitskyiphoto - підписатись на сторінку студії @veranda_photostudio_if
- в коментарях під цим фото відмітити двох своїх френдів (друзів)
Ну і останнє , за бажанням (нікого не забов'язую ) полайкати чи прокоментувати мої роботи.
Переможець буде обраний методом випадкових чисел (random) і оголошений в прямому ефірі рівно за 10 днів о 20:00 тобто 27.10.18
Удачі всім хто візьме участь!!!
Привіт друзі. Часто мене запрошують до різних розіграшів, багато відмічають (за що дякую, бо інколи цікаві сторінки попадаються), тому я вирішив ВПЕРШЕ провести власний розіграш індивідуальної (або сімейної) зйомки в студії @veranda_photostudio_if . Щодо умов: - потрібно підписатись на мою сторінку @nazarlevitskyiphoto - підписатись на сторінку студії @veranda_photostudio_if - в коментарях під цим фото відмітити двох своїх френдів (друзів) Ну і останнє , за бажанням (нікого не забов'язую ) полайкати чи прокоментувати мої роботи. Переможець буде обраний методом випадкових чисел (random) і оголошений в прямому ефірі рівно за 10 днів о 20:00 тобто 27.10.18 Удачі всім хто візьме участь!!!

Назар Левицький

 Івано-Франківськ, Луцьк, Львів
+380676867041

Інші фотографії фотографа