• ПІДГОТОВКА ДО ФОТОСЕСІЇ •
.
✅Настрій
Беріть на фотосесію хороший настрій. Підготуйтесь, не обирайте одяг за 1 годину до фотосесії, а плануйте все раніше, спакуйте все завчасно, щоб нічого не забути і не поспішати.
.
✅Одяг
Теж важливий момент у підготовці. Інколи вся фотосесія може бути побудована на основі цікаво підібраного одягу, до якого вже потім ми підбираємо стиль фотосесії та локації. Продумайте, щоб все було гармонійно, порадьтесь з фотографом перед зйомкою.
.
✅Позування
Для багатьох, особливо для тих, хто фотографується рідко, це важлива і складна тема. Багато людей комплексує, переживає і, навіть, інколи не організовує через це фотосесію для себе. На фотосесії фотограф вас направить, підкаже, скоректую, зловить вдалі моменти та відбере найвдаліші кадри. Також можна потренуватись перед дзеркалом і запам'ятати свої вдалі ракурси, переглянути матеріал по позуванню для фотосесії, зберігати бажані та цікаві фото, щоб потім і собі зробити фото в такому стилі.
.
✅Час
Сплануйте день фотосесії. Організуйте все так, що спокійно підготуватись та вчасно приїхати на фотосесію.
.
#фотосесіядлясебе #фотосесіяльвів #фотографльвів #фотосет #фотосетльвів #кв_корисно #львівфото #модельльвів #будніфотографа #літніфото
• ПІДГОТОВКА ДО ФОТОСЕСІЇ • . ✅Настрій Беріть на фотосесію хороший настрій. Підготуйтесь, не обирайте одяг за 1 годину до фотосесії, а плануйте все раніше, спакуйте все завчасно, щоб нічого не забути і не поспішати. . ✅Одяг Теж важливий момент у підготовці. Інколи вся фотосесія може бути побудована на основі цікаво підібраного одягу, до якого вже потім ми підбираємо стиль фотосесії та локації. Продумайте, щоб все було гармонійно, порадьтесь з фотографом перед зйомкою. . ✅Позування Для багатьох, особливо для тих, хто фотографується рідко, це важлива і складна тема. Багато людей комплексує, переживає і, навіть, інколи не організовує через це фотосесію для себе. На фотосесії фотограф вас направить, підкаже, скоректую, зловить вдалі моменти та відбере найвдаліші кадри. Також можна потренуватись перед дзеркалом і запам'ятати свої вдалі ракурси, переглянути матеріал по позуванню для фотосесії, зберігати бажані та цікаві фото, щоб потім і собі зробити фото в такому стилі. . ✅Час Сплануйте день фотосесії. Організуйте все так, що спокійно підготуватись та вчасно приїхати на фотосесію. . #фотосесіядлясебе #фотосесіяльвів #фотографльвів #фотосет #фотосетльвів #кв_корисно #львівфото #модельльвів #будніфотографа #літніфото

Вікторія Кучма

 Львів, Одеса, Тернопіль
+380632976493

Інші фотографії фотографа