Найчастіші запитання та їх рішення

 • QЩо таке "Натхнення"?

  Іноді людям важко обрати собі тему для весілля чи фотосесії. У цьому випадку вони можуть просто переглядати усі фото на сайті і знайти ТЕ, що їх зацікавить і ТОГО, хто зможе це організувати. Додавайте більше цікавих фото і ВАС знайдуть.

 • QЧи можу я призупинити свій акаунт?

  Якщо ви користуєтесь платною рекламою і хочете, наприклад, поїхати у відпустку - ви можете перейти на безкоштовний план, тоді система не буде враховувати витрати і, коли повернетесь, знову зможете перейти на попередній план.

 • QЩо таке топ-рейтинг?

  Це окрема сторінка, на якій можна побачити ТОП фотографів за переглядами або відгуками. Також є додаткові рейтинги, пов'язані з вашими робочими Instagram-акаунтами. Рекламуйтесь, додавайте більше контенту і поширюйте посилання на вашу сторінку в соціальних мережах - тоді ви будете в топі.

 • QЩо таке "Запити"?

  Запити це повідомлення від користувачів, яким необхідні послуги фотографа. Зареєстрований користувач може написати запит напряму до фотографа і так само додати запит, який будуть бачити усі фотографи (щось схоже на форум). Фотографи можуть заходити і переглядати доступні запити, відповідати і домовлятись про роботу.

 • QЯк можна підняти в результатах пошуку свій профіль?

  Для отримання більшої кількості запитів і підняття своєї сторінки в результатах пошуку вам необхідно перейти на "золотий", "срібний" або "бронзовий" план. Результати пошуку сортуються у порядку планів і безкоштовні профілі будуть виводитись останніми.

 • QЩо таке "Улюблене"?

  Користувачі порталу можуть додавати фотографів, які їм сподобались у список "улюблених" і потім переглядати їх для зручності.

 • QЩо таке Phototo.com.ua?

  Phototo.com.ua це портал фотографів України. Тут фотографи можуть розміщувати інформацію про себе. Решта користувачів інтернету можуть зайти на портал і знайти фотографа собі, наприклад, на весілля або фотосесію. Портал є безкоштовним для усіх. Також є платні пропозиції по додатковій рекламі.

 • QЯкі є інші способи покращення сторінки профілю?

  Додавайте більше тексту в опис, відповідайте на запитання, поширюйте посилання на свою сторінку в соціальних мережах, виберіть міста і категорії в яких ви працюєте, додайте фото та відео. Також додавайте власні статті на різні теми, пов'язані з фото, а також не забудьте підключити ваш робочий Instagram-акаунт у вигляді додаткової автоматичної галереї. І ще не забувайте про "пакети послуг" і "вільні дати".

 • QДля чого вказувати "ціну до" ?

  Це зроблено для того, щоб люди розуміли в якому діапазоні працює фотограф і на що можна від нього очікувати. Для прикладу рекламне фото за 1000 грн буде інакшої якості ніж рекламне фото за 15000 грн того ж самого фотографа.

 • QПо якому принципу відбувається сортування фотографів у результатах пошуку?

  Якщо користувач просто відкривав список фотографів і вводив ключові слова - то пошук відбувається за релевантністю (тобто по ключових словах). Якщо пошуковий запит був пустий - то відобразяться фотографи з усіх міст і категорій. При цьому в обох випадках вище в результатах пошуку будуть ті фотографи, які мають дорожчий рекламний план. Наприклад, фотографи з "золотим" планом завжди будуть "вище" ніж безкоштовні. Усі наступні "безкоштовні" фотографи показуються у випадковому порядку. Також додатковою умовою є наявність фото у галереях та "аватарки". Без виконання даної умови ваш профіль буде знаходитись в кінці списку.

 • Адреса

  Івано-Франківськ

 • Телефон

  (068) 121-62-36, (099) 304-67-06

Залишились питання?

Якщо у вас залишились запитання, ви можете скористатись формою зворотнього зв'язку, щоб отримати відповідь на те, що вас цікавить.

Швидкі посилання

Швидкі посилання