Інтерв'ю з інтуїтивною фотографкою Вікторією Гичкою

Інтерв'ю з інтуїтивною фотографкою Вікторією Гичкою

Час від часу в кожного  з нас буває, що внутрішнє чуття підказує, що нам робити чи куди рухатись. Наша героїня Вікторія Гичка - дуже інтуїтивна людина, вона вміє чути та слідувати за своєю інтуїцією. По її роботах ми бачимо, що навіть, якщо в неї немає багато років досвіду, вона вміє зробити фотографії на високому рівні, з креативним нахилом та унікальністю. 

Як, коли і чому Ви прийшли в фотографію?

Я вирішила стати фотографом після закінчення школи, фотографувати любила з дитинства та мала багато різних ідей, але не мала можливості займатися фотографією.

Де ви навчились фотографувати? (курси, фотошкола, майстер-класи, воркшопи чи самонавчання)

Перший рік навчалася самостійно, потім почала цікавитися курсами та майстер-класами. Вже цього 2020 року пройшла свій перший курс та майстер-клас у місті Ужгород.

Який у Вас основний напрямок в фото і чому Ви його обрали?

Основний напрямок у мене це - весілля, але помічаю, що більше подобаються індивідуальні фотосесії, де я можу втілити свої ідеї в реальність.

Роботи яких фотографів мають на Вас вплив?

З українських фотографів дуже подобаються роботи Володимира Іваша, Дмитра Малея та Валерії Доріпчук.

Що вам допомогло і допомагає розвиватися і ставати краще як фотографу? Критика, поради колег, аналіз чужих робіт, майстер-класи.

Саме мені дуже допомагає розвиватися конкуренція та задоволеність клієнтів, коли я здаю їм фото. Ще дуже допомагає критика колег та розуміння того, що ти можеш робити ще краще, ніж зараз.

Чи часто знімаєте у фотостудіях? (Якщо так то назвіть 3 які вам найбільше подобаються)

Часто знімаю у власній фотостудії, в інших поки що не мала змоги.

Як ви підбираєте образ для фотосесії?

Образ обговорюється з клієнтом та підбирається по стилю самої фотосесії. Я часто ходжу по секонд-хендах та знаходжу речі, які потім використовую для фотосесії. Зараз у мене вже є невеличкий гардероб, та готові образи для фотосесій, які можна втілити в реальність.

Як ви підбираєте місце для фотосесії?

Коли є готовий образ для фотосесії та сама ідея, я згадую всі місця, які б підходили по стилю фотосесії та пропоную їх клієнту. З них ми вибираємо одну або декілька локацій, де буде проводитися зйомка.

Про що ви мрієте найбільше на світі?

Найбільша мрія у мене - це бути фотографом у Fashion індустрії, відвідувати круті зйомки та фотографувати відомих моделей на нереальних локаціях. Це якщо говорити про роботу.

Що вам допомагає розуміти, що ви обрали правильний шлях в житті?

Коли я на фотосесії отримую задоволення від зйомки, людей, від їх емоцій, самої локації та ідеї, я розумію, що це саме те, що я люблю і хочу надалі робити, від цього я отримую купу емоцій, натхнення на інші зйомки та ідеї. Все це дає мені розуміння, що я обрала правильний шлях і потрібно рухатися по ньому далі.


Фотографка Вікторія Гичка

Місто: МукачевеМіжгір'яУжгород