Топ 5 фотографій які мають найбільшу кількість лайків в Інстаграм за 7 днів

Топ 5 фотографій які мають найбільшу кількість лайків в Інстаграм за 7 днів

Топ 5 фотографій які мають найбільшу кількість лайків в Інстаграм за 7 днів

Топ 1 @photo_ansmile

Максим Подопригора проживає в місті Харків, а також працює на виїзді, фотографує в таких містах як Львів та Київ. В профілі фотографа ви побачите такі категорії як: репортажі, дитяча фотосесія, а також спортивні заходи. Професійний досвід автора складає понад 5 років, середня ціна на послуги фотографа складає 1 050 гривень. Максим є дуже активним та відкритим до співпраці.

Замовити послуги фотографа можна в його профілі  Максим Подопригора.

Робота отримала 1453 Like

Топ 2 @misha_osachuk

Міша Осачук проживає в місті Коломия, а також працює на виїзді. Фотограф є співвласником фотостудії Osachuk wedding studio де з командою за допомогою своїх знань та техніки зберігають найдорожчі моменти вашого життя. Михайло працює у сфері весільної зйомки та урочистих подій.  

Замовити послуги фотографа можна в його профілі Osachuk wedding studio

Робота отримала 1184 Like

Топ 3 @pererva_vlad

Владислав Перерва проживає фотограф в місті Полтава та працює в таких містах як Київ та Кременчук, професійний досвід скаладє 10 років, середня ціна на послуги складає 9 000 гривень. Владислав є власником фотостудії Pererva production. Фотограф працює в таких категоріях як love story, аерозйомка, відеограф та промислова фотографія.

Замовити послуги фотографа можна в його профілі Владислав Перерва

Робота отримала 676 Like

Топ 4 @pogrebnoi_vladimir

Владимир Погребной проживає в місті  Миколаїв та працює в містах поблизу таких як Одеса та Херсон. Професійний досвід складє 5 років, середня ціна на послуги складає 7 000 гривень. Володимир працює в сфері весільної фотозфомки. Також з фотографом можна поспілкуватись, щодо зйомки на TFP / TFCD умовах .

Замовити послуги фотографа можна в його профілі Владимир Погребной

Робота отримала 617 Like

Топ 5 @misha_ultimate_gift

Misha Budeichuk проживає в місті Львів та працює в містах поблизу таких як Івано-Франківськ та Яремче.  Професійний досвід складає 7 років, середня ціна на послуги складає 10 200 гривень. Фотограф працює з такими категоріями як: пейзажна фотосесія, репортажі, весільна фотосесія, випускні та шкільні альбоми. У Михайла ви можете замовити подарунковий сертифікат та домовитись про зйомку на TFP / TFCD умовах. 

Замовити послуги фотографа можна в його профілі Misha Budeichuk 

Робота отримала 538 Like