Топ 5 фотографій які мають найбільшу кількість лайків в Інстаграм за 7 днів

Топ 5 фотографій які мають найбільшу кількість лайків в Інстаграм за 7 днів

Топ 1 @evansemuta

Evan Semuta проживає в місті Київ та працює в містах поблизу таких як Боярка та Вишгород. Професійний досвід фотографа складає понад 10 років, середня ціна на послуги 3 000 гривень. Іван працює в таких категоріях як портретні фотосесії, гламур, фото в стилі ню. Також фотограф працює на TFP / TFCD умовах, а ще  ви можете придбати в нього Подарунковий сертифікат. 

Замовити послуги фотографа можна в його профілі Evan Semuta.

Робота отримала 1154 Like

Топ 2 @photo_ansmile

Максим Подопригора проживає в місті Харків, а також працює на виїзді, фотографує в таких містах як Львів та Київ. В профілі фотографа ви побачите такі категорії як: репортажі, дитяча фотосесія, а також спортивні заходи. Професійний досвід автора складає понад 5 років, середня ціна на послуги фотографа складає 1 050 гривень. Максим є дуже активним та відкритим до співпраці.

Замовити послуги фотографа можна в його профілі  Максим Подопригора.

Робота отримала 688 Like

Топ 3 @manja_artist

Маряна Арт студія Персонаж проживає в місті Дрогобич та працює в містах поблизу таких як  Львів та  Трускавець. Професійний досвід фотографині складає понад 4 роки, середня ціна на послуги 5 300 гривень. Мар'яна працює в таких напрямках як love story, сімейні та арт фотосесії. Також фотографиня навчає фотографії, має подарункові сертифікати та має можливість співпраці на TFP / TFCD умовах.

Замовити послуги фотографині можна в її профілі Маряна Арт студія Персонаж.

Робота отримала 642 Like

Топ 4 @serhii_honcharuk_

Сергій Гончарук проживає в місті Вінниця, професійний досвід фотографа складає понад 5 років. середня ціна на послуги 8 000 гривень. Сергій працює у сфері весільної фотографії, а тако у нього ви можете придбати подарунковий сертифікат на його послуги.

Замовити послуги фотографа можна в його профілі Сергій Гончарук.

Робота отримала 633 Like

Топ 5 @pererva_vlad

Владислав Перерва проживає в місті  Полтава. професійний досвід фотографа складає понад 10 років. Фотограф працює у сфері весільної фотографії та є власником фотостудії Pererva production.

Замовити послуги фотографа можна в його профілі Владислав Перерва.

Робота отримала 518 Like