Топ 5 фотографій які мають найбільшу кількість лайків в Інстаграм за 7 днів

Топ 5 фотографій які мають найбільшу кількість лайків в Інстаграм за 7 днів

Топ 1 @evansemuta

Evan Semuta проживає в місті Київ та працює в містах поблизу таких як Боярка та Вишгород. Професійний досвід фотографа складає понад 10 років, середня ціна на послуги 3 000 гривень. Іван працює в таких категоріях як портретні фотосесії, гламур, фото в стилі ню. Також фотограф працює на TFP / TFCD умовах, а ще  ви можете придбати в нього Подарунковий сертифікат. 

Замовити послуги фотографа можна в його профілі Evan Semuta.

Робота отримала 1130 Like

Топ 2 @moskalenko_ph

Владимир Москаленко проживає та працює в місті Київ, професійний досвід фотографа складає понад 1 рік, середня ціна на послуги 500 гривень. Володимир працює в напрямку фотографії.

Замовити послуги фотографа можна в його профілі Владимир Москаленко.

Робота отримала  568 Like

Топ 3 @kolos_photography

Олег Колос  проживає у Львівській області, працює в містах поблизу таких як ДрогобичСамбір та Стрий, а також працює за кордоном. Фотограф обрав категорію весільні фотографи та активно працює в цій сфері вже понад 10 років, середня ціна на послуги складає 11 000 гривень. 

Більше інформації про фотографа в інтерв'ю: Якщо фотограф має смак, то це вже 50 % успіху

Робота отримала  405 Like

Топ 4 @butterfly_story

Станислав Задорожный проживає в місті  Київ та працює на виїзді в таких містах як Львів та Одеса, професійний досвід фотографа складає понад 1 рік, середня ціна на послуги 2 600 гривень. Станіслав працює в напрямку весільної фотографії, при замовленні послуг ви можете обговорити з фотографом TFP / TFCD умови, а також замовити подарунковий сертифікат для близьких чи друзів.

Замовити послуги фотографа можна в його профілі Станислав Задорожный.

Робота отримала  395 Like

Топ 5 @irina_kudin

Ирина Кудин проживає в місті Овруч, та працює на виїзді в містах таких як Житомир та Київ. Фотографиня вже понад 5 років бездоганно та з великою віддачею працює в сімейній та весільній зйомках, середня ціна на послуги Ірини складає 5 650 гривень. 

Замовити послуги фотографині можна в її профілі Ирина Кудин.

Робота отримала  333 Like