Топ 5 фотографій які мають найбільшу кількість лайків в Інстаграм за 7 днів

Топ 5 фотографій які мають найбільшу кількість лайків в Інстаграм за 7 днів

Топ 1 @evansemuta

Evan Semuta проживає в місті Київ та працює в містах поблизу таких як Боярка та Вишгород. Професійний досвід фотографа складає понад 10 років, середня ціна на послуги 3 000 гривень. Іван працює в таких категоріях як портретні фотосесії, гламур, фото в стилі ню. Також фотограф працює на TFP / TFCD умовах, а ще  ви можете придбати в нього Подарунковий сертифікат. 

Замовити послуги фотографа можна в його профілі Evan Semuta.

Робота отримала 1802 Like

Топ 2 @albertlesnoy

Альберт Лесной проживає та працює в місті Харків. Професійний досвід фотографа складає понад 3 роки, середня ціна на послуги 550 гривень. Альберт працює в таких категоріях як Портретна фотосесія, арт фотографія, студійна фотосесія та фото в стилі ню. Також фотограф працює на TFP / TFCD умовах та проводить навчання для початківців.

Замовити послуги фотографа можна в його профілі Альберт Лесной.

Робота отримала 684 Like

Топ 3 butterfly_story

Станислав Задорожный проживає в місті Київ та працює в таких містах як ЛьвівОдеса. Професійний досвід фотографа складає понад 1 рік, середня ціна на послуги 2 600 гривень. Станіслав обрав напрямок весільної фотографії, також фотограф працює на TFP / TFCD умовах, а ще  ви можете придбати в нього Подарунковий сертифікат. 

Замовити послуги фотографа можна в його профілі Станислав Задорожный

Робота отримала 515 Like

Топ 4 @photo_ansmile

Максим Подопригора проживає в місті Харків, а також працює на виїзді, фотографує в таких містах як Львів та Київ. В профілі фотографа ви побачите такі категорії як: репортажі, дитяча фотосесія, а також спортивні заходи. Професійний досвід автора складає понад 5 років, середня ціна на послуги фотографа складає 1 050 гривень. Максим є дуже активним та відкритим до співпраці.

Замовити послуги фотографа можна в його профілі  Максим Подопригора.

Робота отримала 515 Like

Топ 5 @sirenkophoto

Наталья Сиренко проживає в місті Маріуполь. Професійний досвід фотографині складає понад 1 рік, середня ціна на послуги 6 300 гривень. Наталія працює в категорії весільних фотографів. 

Замовити послуги фотографині можна в його профілі Наталья Сиренко.

Робота отримала 337 Lik