Топ 5 фотографій які мають найбільшу кількість лайків в Інстаграм за 7 днів (19 грудня)

Топ 5 фотографій які мають найбільшу кількість лайків в Інстаграм за 7 днів (19 грудня)

Топ 1 @bogdanbabanin

Богдан Бабанін проживає в місті Київ та працює в таких містах як Львів та Одеса. Професійний досвід фотографа складає 7 років, середня ціна на послуги 8 250 гривень. Богдан захоплений весільною фотозйомкою та love story. Фотограф працює з живими емоціями, він відкритий у спілкуванні й з радістю ділиться з нареченими порадами по організації весільного дня. 

Більше інформації про фотографа в інтерв'ю: Дружня атмосфера з Богданом Бабаніним

Робота отримала 5991 Like

Топ 2 @christina_golovach

Крістіна Головач проживає та працює в місті Київ, а також працює по всій Україні та за її межами. Професійний досвід фотографині складає понад 5 років, середня ціна на послуги 875 гривень. Крістіна працює в напрямку весільної фотографії та портретної. Зі слів фотографині можна зразу ж зрозуміти як вона ставиться до своєї роботи: "Я люблю почуття, емоції, щирість і передаю їх на фотографіях."

Дізнатись більше інформації про фотографиню вже зовсім скоро можна буде в інтерв'ю.

Робота отримала 945 Like

Топ 3 @evgeniyosokin

Евгений Осокин проживає в місті Київ та працює в таких містах як Львів та Одеса. Професійний досвід фотографа складає 3 роки, середня ціна на послуги 6 400 гривень. Євгеній різноманітний та різносторонній і це відображається в його напрямках у фото, адже працює він із дітками, сім'ями, нареченими та закоханими парами, а також проводить і корпоративні фотосесії.

Більше інформації про фотографа в профілі, а також сертифікат на фотосесію замовити можна там. 

Робота отримала 728 Like

Топ 4 @lotockiy.d

Дмитро Лотоцький проживає в місті  Луцьк та працює в таких містах як Львів та Рівне. Професійний досвід фотографа складає 3 роки, середня ціна на послуги 13 000 гривень. Дмитро працює в напрямку весільної фотозйомки. 

Більше інформації про фотографа в профілі, а також сертифікат на фотосесію замовити можна там. 

Робота отримала 717 Like

Топ 5 @photo_ansmile

Максим Подопригора проживає в місті Харків, а також працює на виїзді, фотографує в таких містах як Львів та Київ. В профілі фотографа ви побачите такі категорії як: репортажі, дитяча фотосесія, а також спортивні заходи. Професійний досвід автора складає понад 5 років, середня ціна на послуги фотографа складає 1 050 гривень. Максим є дуже активним та відкритим до співпраці.

Щоб дізнатись більше цікавого про фотографа, заходьте в його профіль.

Робота отримала 551 Like