Топ 5 фотографій які мають найбільшу кількість лайків в Інстаграм за 7 днів

Топ 5 фотографій які мають найбільшу кількість лайків в Інстаграм за 7 днів

Топ 1 @photo_ansmile

Максим Подопригора проживає в місті Харків, а також працює на виїзді, фотографує в таких містах як Львів та Київ. В профілі фотографа ви побачите такі категорії як: репортажі, дитяча фотосесія, а також спортивні заходи. Професійний досвід автора складає понад 5 років, середня ціна на послуги фотографа складає 1 050 гривень. Максим є дуже активним та відкритим до співпраці.

Щоб дізнатись більше цікавого про фотографа, заходьте в його профіль.

Робота отримала 1060 Like

Топ 2 @sensual_ph

Ruslan Andrusiv  проживає в місті Київ, а також працює в місті Умань. Професійний досвід Руслана понад 6 років, середня ціна на послуги 7900. Фотограф працює в таких категоріях як love story, репортажі та весільні зйомки. Руслан працює на професійному рівні й це дуже помітно в його роботах, а також фотограф стається якомога швидше обробляти та віддавати роботи своїм клієнтам.

Замовити послуги фотографа можна в його профілі.

Робота отримала 885 Like

Топ 3 @evgeniyosokin

Евгений Осокин проживає та працює в місті  Київ, а також в містах таких як Львів та Одеса. Професійний досвід фотографа складає понад 3 роки, середня ціна на послуги 6 400 гривень. Євгеній працює в таких категоріях як love story, весільні та сімейні фотографи,  а також працює на корпоративах. Серед послуг фотографа ви можете замовити подарунковий сертифікат для рідних чи друзів. 

Замовити послуги фотографа можна в його профілі.

Робота отримала 816 Like

Топ 4  @derzkayaphoto

Дарина Дерзкая проживає та працює в місті Київ, а також в таких містах як Дніпро (Дніпропетровськ)ЛьвівХарків. Професійний досвід фотографині складає понад 9 років, середня ціна на послуги 15 850 гривень. Дарина працює в таких категоріях як дитячі та сімейні фотосесії, портрети, а також працює відеографом, проводить воркшопи та навчає основам фотографії. До кожного свого клієнта Дарина знаходить персональний підхід і їй це виходить, адже відгуки клієнтів завжди позитивні.

Замовити послуги фотографині можна в її профілі.

Робота отримала 441 Like

Топ 5 @foto.kiev

Наталья Васильева проживає в місті  Київ та працює на виїзді в місті Львів. Професійний досвід фотографині складає понад 5 років, середня ціна на послуги 4 500 гривень. Наталія являється сертифікованим фотографом новонароджених та з великою відповідальністю ставиться до даного виду зйомки. Основним критерієм в роботі Наталія вважає, Безпека і гігієна це перше за все! Також фотографиня працює в таких категоріях як фотосесія сім'ї та фотосесії вагітних, у Наталії можна замовити фотокнигу, та домовитись про фотосесії на умовах TFP / TFCD.

Щоб дізнатись більше цікавого про фотографиню, заходьте в її профіль.

Робота отримала 429 Like