Топ 5 фотографій які мають найбільшу кількість лайків в Інстаграм за 7 днів

Топ 5 фотографій які мають найбільшу кількість лайків в Інстаграм за 7 днів

Топ 1 @tetiana_kirchuk

Тетяна Кірчук проживає в місті Луцьк та працює в містах поблизу таких як Рівне та Тернопіль. Фотографиня має понад 6 років професійного досвіду, а середня ціна на її послуги складає 4 650 гривень. Тетяна вважає своїм основним напрямком у фотографії весільну зйомку, також фотографиня є власницею фотостудії TARA де і практикує студійну зйомку. 

Інтерв’ю з Тетяною Кірчук Корисні поради та цікава історія життєвого успіху фотографині Тетяни Кірчук

Робота отримала 1973 Like

Топ 2 @photo_ansmile

Максим Подопригора проживає в місті Харків, а також працює на виїзді, фотографує в таких містах як Львів та Київ. В профілі фотографа ви побачите такі категорії як: репортажі, дитяча фотосесія, а також спортивні заходи. Професійний досвід автора складає понад 5 років, середня ціна на послуги фотографа складає 1 050 гривень. Максим є дуже активним та відкритим до співпраці.

Щоб дізнатись більше цікавого про фотографа, заходьте в його профіль.

Робота отримала 513 Like

Топ 3 @photographer_julia.rudyk

Julia Rudyk проживає в місті  Одеса та працює в містах таких як Кривий Ріг та Миколаїв. Професійний досвід фотографині складає понад 3 роки, середня ціна на послуги 4 400 гривень. Юлія працює в таких категорія як love story, весільна та сімейна фотозйомка, а також портретна фотосесія. 

Щоб дізнатись більше цікавого про фотографиню, заходьте в її профіль.

Робота отримала 499 Like

Топ 4 @derzkayaphoto

Дарина Дерзкая проживає в місті Київ та працює в таких містах як Дніпро (Дніпропетровськ)Львів та Харків. Фотографиня понад 9 років займається улюбленою справою, середня ціна на її послгуи 15 850 гривень.  Дарина працює в таких категоріях як дитячі та сімейні зйомки, портрети та відеозйомка. Також фотографиня проводить воркшопи та навчає основам фотографії. 

Щоб дізнатись більше цікавого про фотографиню, заходьте в її профіль.

Робота отримала 489 Like

Топ 5 @foto.kiev

Наталья Васильева проживає в місті  Київ та працює на виїзді в місті Львів. Професійний досвід фотографині складає понад 5 років, середня ціна на послуги 4 500 гривень. Наталія являється сертифікованим фотографом новонароджених та з великою відповідальністю ставиться до даного виду зйомки. Основним критерієм в роботі Наталія вважає, Безпека і гігієна це перше за все! Також фотографиня працює в таких категоріях як фотосесія сім'ї та фотосесії вагітних, у Наталії можна замовити фотокнигу, та домовитись про фотосесії на умовах TFP / TFCD.

Щоб дізнатись більше цікавого про фотографиню, заходьте в її профіль.

Робота отримала 432 Like