Фотографи, імена яких потрібно знати

Фотографи, імена яких потрібно знати

Що робить фотографа знаменитим? Десятиліття, проведені в професії, придбаний або безцінний досвід? Ні, фотографа роблять знаменитим тільки його знимки. Список відомих фотографів світу складається з людей, що володіють яскравою індивідуальністю, увагою до деталей, високим професіоналізмом. Адже не достатньо просто опинитися в потрібному місці в потрібний час, ще потрібно вміти правильно відобразити те, що відбувається. Бути хорошим фотографом не просто, не кажучи вже про професійний рівень. Ми хочемо вас познайомити з найбільшими класиками фотографії та прикладами їх робіт.

Ансель Адамс

“Те, що фотограф здатний побачити, а про побачене – сказати, має незрівнянно більше значення, ніж якість технічного обладнання …” (Ансель Адамс)

Ансель Адамс (Ansel Easton Adams 20 лютого 1902 – 22 квітня 1984) – американський фотограф, найбільш відомий своїми чорно-білими знімками американського Заходу. Ансель Адамс з одного боку був обдарований тонким художнім чуттям, з іншого – бездоганно володів технікою фотографії. Його фотографії сповнені майже епічної мощі. Вони поєднують в собі риси символізму і магічного реалізму, вселяючи враження «перших днів Творіння». У перебігу свого життя він створив понад 40,000 фотографій, брав участь більш ніж в 500 виставках по всьому світу.

1_1_most_famous_photographers

 

1_3_most_famous_photographers1-590x442

1_5_most_famous_photographers-590x442

Юсуф Карш

«Якщо, дивлячись на мої портрети, ви дізнаєтеся про зображених на них людей що-небудь більш значне, якщо вони допоможуть вам розібратися в своїх почуттях щодо кого-небудь, чия робота залишила слід у вашому мозку – якщо ви погляньте на фотографію і скажете: «Так, це він» і при цьому дізнаєтеся про людину щось нове – значить це дійсно вдалий портрет »(Юсуф Карш)

Юсуф Карш (Yousuf Karsh, 23 грудня 1908 – 13 липня 2002) – канадський фотограф вірменського походження, один з майстрів портретної фотографії. Протягом свого життя зробив портрети 12 президентів США, 4 Папи Римських, всіх прем’єр-міністрів Великобританії, радянських лідерів – Хрущова, Брежнєва, Горбачова, а так само Альберта Ейнштейна, Ернеста Хемінгуея, Пабло Пікассо, Бернарда Шоу та Елеонори Рузвельт.

2_1_most_famous_photographers

Роберт Капа

«Фотографія – це документ, дивлячись на який мої очі і серце починають відчувати, що в світі не все благополучно» (Роберт Капа)

Роберт Капа (Robert Capa, справжнє ім’я Ендре Ерне Фрідман, 22 жовтня 1913, Будапешт – 25 травня 1954, Тонкин, Індокитай) – фоторепортер єврейського походження, народжений в Угорщині. Роберт Капа зовсім не збирався ставати фотографом, до цього його підштовхнули життєві обставини. І тільки сміливість, авантюризм і яскравий образотворчий талант зробили його одним з найвідоміших військових репортерів двадцятого століття.

3_1_most_famous_photographers

Анри Картье-Брессон

«… За допомогою фотографії можна зафіксувати нескінченність в одному моменті часу …» (Анрі-Картьє Брессон)

Анрі-Картьє Брессон (Henri Cartier-Bresson, 2 серпня 1908 – 3 серпня 2004) – один з головних фотографів XX століття. Батько фотожурналістики. Один із засновників фотоагентства Magnum Photos. Народився у Франції. Захоплювався живописом. Велику увагу приділяв ролі часу і «вирішального моменту» у фотографії.

4_1_most_famous_photographers-590x387

4_2_most_famous_photographers-590x392

Доротея Ланж

Доротея Ланж (Dorothea Margarette Nutzhorn, 26 травня 1895 – 11 жовтня 1965) – американський фотограф і фотожурналіст. Її фотографії яскраві, б’ють в саме серце своєю відвертістю, неприкритою біллю й безнадійністю – безмовне свідчення того, що довелося пережити сотням тисяч простих американців, позбавлених даху, елементарних засобів до існування і всякої надії.

6_1_most_famous_photographers

6_2_most_famous_photographers

Ця фотографія протягом багатьох років була в буквальному сенсі уособленням Великої Депресії. Доротея Ланж зробила знімок під час відвідин табору складальників овочів в Каліфорнії в лютому 1936 року, бажаючи показати всьому світу стійкість і непохитність гордої нації у важкі часи.

Брассай

«Шанс є завжди – і кожен з нас сподівається на нього. Тільки поганий фотограф реалізує один шанс зі ста, тоді як хороший використовує всі »

«У кожної творчої людини є дві дати народження. Друга дата – коли він зрозуміє в чому його справжнє покликання – набагато важливіше першої »

«Мета мистецтва – підняти людей до такого рівня, до якого вони б не змогли дійти іншим шляхом»

«Існує багато фотографій повних життя, але незрозумілих і вони швидко забуваються. Їм не вистачає сили – а це найважливіше »(Брассаї)

Брассаї (Дьюла Халас, 9 вересня 1899 – 8 липня 1984) – угорський і французький фотограф, художник і скульптор. На фотографіях Брассая ми бачимо таємничий Париж в світлі вуличних ліхтарів, площі і будинки, туманні набережні, мости і майже казкові ковані решітки. Один з його улюблених прийомів знайшов відображення в серії фотографій, зроблених при світлі фар рідкісних в той час автомобілів.

9_1_most_famous_photographers1

9_2_most_famous_photographers2

9_4_most_famous_photographers-590x394

Брайан Даффи

«Кожну фотографію, створену після 1972 року, що я бачив раніше. Нічого нового. Через деякий час я зрозумів, що фотографія мертва … »Брайан Даффі

Брайан Даффі (15 червня 1933 – 31 мая2010) – Ангийский фотограф. Перед його камерою, в свій час, стояли Джон Леннон, Пол Маккартні, Семмі Девіс Мол., Майкл Кейн, Сідні Пуатьє, Девід Боуї, Джоанна Ламлі і Вільям Берроуз.

10_1_most_famous_photographers-590x597

Джерри Уэлсман

«Я вірю, що можливості людини передавати речі за гранню видимого величезні. Цей феномен можна спостерігати в усіх жанрах витончених мистецтв, тому що ми перебуваємо в постійному пошуку нових способів пояснення світу, який іноді розкривається перед нами в миті розуміння, що виходить за межі нашого звичного досвіду. »(Джеррі Уелсман)

Джеррі Уелсман (1934) – американський теоретик мистецтва фотографії, викладач, один з найцікавіших фотографів другої половини двадцятого сторіччя, майстер загадкових колажів і візуальних інтерпретацій. Сюрреалістичні колажі талановитого фотографа підкорювали світ, коли «Фотошопа» ще й у проекті не було. Втім, і зараз автор незвичайних робіт залишається вірний власній техніці і вважає, що в затемненій фотолабораторії творяться чудеса.

7_1_most_famous_photographers-590x473

7_2_most_famous_photographers-590x484

7_3_most_famous_photographers

7_4_most_famous_photographers

Энни Liebovitz

«Коли я кажу, що хочу сфотографувати когось, це означає, що я хочу дізнатися його. Усіх, кого я знаю, я фотографую »(Анна-Лу« Енні »Лейбовіц)

Анна-Лу «Енні» Лейбовіц (Anna-Lou «Annie» Leibovitz; рід. 2 жовтня 1949, Уотербери, Коннектикут) – відомий американський фотограф. Спеціалізується на портретах знаменитостей. На сьогодні є найбільш затребуваною серед жінок-фотографів. Її роботи прикрашають обкладинки журналів Vogue, Vanity Fair, New Yorker і Rolling Stone, їй позували оголеними Джон Леннон і Бетті Мідлер, Вупі Голдберг і Демі Мур, Стінг і Дівайн. Енні Лейбовіц вдалося розбити стереотипи краси в моді, ввести на фотоарену літні особи, зморшки, буденний целюліт і недосконалість форм.

8_1_most_famous_photographers

8_2_most_famous_photographers-590x446

8_3_most_famous_photographers-590x393

Джерри Гионис

«Виділіть хоч п’ять хвилин в день на те, щоб спробувати зробити неможливе -і ви швидко відчуєте різницю» (Джеррі Гіоніс).

Джеррі Гіоніс – топовий весільний фотограф з Австралії – справжній майстер свого жанру! Не дарма він вважається одним з найуспішніших майстрів цього напрямку в світі.

10_2_most_famous_photographers

10_3_most_famous_photographers

Колберт Грегори

Грегорі Колберт (1960, Канада) – пауза в нашому стрімкому світі. Зупинка на бігу. Абсолютна тиша і зосередженість. Привабливість у мовчанні і нерухомості. Відчуття захвату від почуття причетності з величезною живою істотою – планетою Земля – саме такі емоції викликають його роботи. Протягом 13 років він зробив 33 (тридцять три) експедиції у найвіддаленіші і екзотичні куточки нашої неосяжної і той же час такої крихітної планети: Індія, Бірма, Шрі-Ланка, Єгипет, Домініка, Ефіопія, Кенія, Тонга, Намібія, Антарктика. Перед собою він поставив одну задачу – відобразити у своїх роботах дивовижні взаємини між людиною і природою, тваринним світом.

12_1_most_famous_photographers-590x351

11_1_most_famous_photographers-590x283

12_2_most_famous_photographers-590x354

12_3_most_famous_photographers-590x271

13_1_most_famous_photographers-590x382

Насправді список найбільших фотографів досить великий, і це всього лише деякі з них.


http://www.dejurka.ru/inspiration/most_famous_photographers/

Останні статті

3 фотографа о том, что для них означает фотосессия в стиле НЮ
16 Серпня 2019
До конца августа стоимость аренды студии всего 200грн\час, услуги фотографа 500 грн\час.
Елена Молчанова
15 Серпня 2019
Топ 5 фотографів які мають найбільшу кількість лайків в Інстаграм за 7 днів
15 Серпня 2019
УСТАРЕВШИЕ И СОВРЕМЕННЫЕ ТРАДИЦИИ НА СВАДЬБЕ
Карина Заика
14 Серпня 2019
КАК ВЫБРАТЬ ФОТГРАФА НА СВАДЬБУ?
Карина Заика
13 Серпня 2019
8 мифов о профессиональных фотографах и профессиональных фотосессиях
Карина Заика
13 Серпня 2019
Лікар та фотограф чи існує спіжиття цих двох професій
Яна Олійник
12 Серпня 2019
Что такое TFP на самом деле.
Карина Заика
12 Серпня 2019