Топ 5 фотографій які мають найбільшу кількість лайків в Інстаграм за 7 днів

Топ 5 фотографій які мають найбільшу кількість лайків в Інстаграм за 7 днів

Топ 1 @bogdan_gavryliuk1981

Богдан Гаврилюк проживає в місті Камінь-Каширський та фотографує в містах поблизу таких як Ковель та Луцьк. Професійний досвід фотографа складає 3 роки, а середня ціна на послуги 4 700 гривень. В профілі Богдана ви побачите такі категорії як: Love Story, весільна фотосесія, фотосесія випускних та відеограф.

Для того, щоб дізнатись більше про фотографа заходьте в його профіль.

Робота отримала 856 Like

Топ 2 @yaretsstudio

Уляна Ярець проживає в місті Івано-Франківськ та працює в містах поблизу таких як Львів та Чернівці. Фотографиня має понад 7 років професійного досвіду, середня ціна на її послуги складає 17 000 гривень.

Її улюблена категорія у фотографії — це весільна фотосесія. Уляна є переможцем багатьох конкурсів в даному напрямку та вкладає у свою роботу серце і душе — це по-особливому помітно в її роботах.

Інтерв’ю з Уляною Ярець - Захоплення як вищий рівень професіоналізму

Робота отримала 493 Like

Топ 3 @alieraalicefox.ph

Aliera Alicefox проживає в місті  Київ та працює в таких містах як ЛьвівОдеса. Фотографиня має понад 2 роки досвіду у фотографії, а середня ціна на її послуги складає 1 550 гривень. Aliera є не просто фотографом, вона також є моделлю і що не менш цікаво це її напрямки у фото. Також фотографиня має свій девіз: "Такими как видят нас большинство людей, чаще всего мы себя сами наблюдаем в зеркалах по утрам, на это способен каждый, куда сложнее передать свой внутренний мир в реальность." 

Замовити послуги фотографині можна в її профілі. 

Робота отримала 490 Like

Топ 4 @kr1stina_dx

Крістіна Дудаєва проживає в місті Умань та працює в містах поблизу таких як Київ та Первомайськ. Професійний досвід фотографині складає понад 7 років, а середня ціна на послуги 4 850 гривень. Крістіна працює в напрямках таких як фотосесія вагітних, новонароджених, весільна зйомка та сімейна. Також фотографиня працює на умовах TFP / TFCD.

Якщо вам сподобались роботи даної фотографині ви можете не тільки замовити її послуги, а ще й придбати в неї "подарунковий сертифікати".

Робота отримала 487 Like

Топ 5 @tetiana_kirchuk

Тетяна Кірчук проживає в місті Луцьк та працює в містах поблизу таких як Рівне та Тернопіль. Фотографиня має понад 6 років професійного досвіду, а середня ціна на її послуги складає 4 650 гривень. Тетяна вважає своїм основним напрямком у фотографії весільну зйомку, також фотографиня є власницею фотостудії TARA де і практикує студійну зйомку. 

Інтерв’ю з Тетяною Кірчук Корисні поради та цікава історія життєвого успіху фотографині Тетяни Кірчук

Робота отримала 461 Lik