Топ 5 фотографій які мають найбільшу кількість лайків в Інстаграм за 7 днів

Топ 5 фотографій які мають найбільшу кількість лайків в Інстаграм за 7 днів

Топ 1 @bogdanbabanin

Богдан Бабанін проживає в місті Київ та працює в містах таких як Львів та Одеса, а також в країнах  Європи та Азії. Професійний досвід фотографа складає понад 7 років, середня ціна на послуги 8 250 гривень. Богдан працює в таких категоріях як love story та весільна фотозйомка. Як каже фотограф: "Я за живые и душевные фото, в которых хранятся не только воспоминания, но и чувства."

Більше інформації про фотографа можна почитати в інтерв'ю з ним: Дружня атмосфера з Богданом Бабаніним

Робота отримала 2119 Like

Топ 2 @sanprod

Александр Отришко проживає в місті Київ та працює в містах таких як Одеса та Черкаси. Професійний досвід фотографа складає понад 8 років, а середня ціна на його послуги 2 850 гривень. Олександр працює  в таких напрямках як репортажі, весільні та портретні фотосесії. Також в його профілі ви зможете побачити, що фотограф працює на умовах TFP / TFCD.

Замовити послуги фотографа можна в його профілі. 

Робота отримала 1824 Like

Топ 3@bogdan_gavryliuk1981

Богдан Гаврилюк проживає в місті Камінь-Каширський та фотографує в містах поблизу таких як Ковель та Луцьк. Професійний досвід фотографа складає 3 роки, а середня ціна на послуги 4 700 гривень. В профілі Богдана ви побачите такі категорії як: Love Story, весільна фотосесія, фотосесія випускних та відеограф.

Для того, щоб дізнатись більше про фотографа заходьте в його профіль.

Робота отримала 764 Like

Топ 4 @photo_ansmile

Максим Подопригора проживає в місті Харків, а також працює на виїзді, фотографує в таких містах як Львів та Київ. В профілі фотографа ви побачите такі категорії як: репортажі, дитяча фотосесія, а також спортивні заходи. Професійний досвід автора складає понад 5 років, середня ціна на послуги фотографа складає 1 050 гривень. Максим є дуже активним та відкритим до співпраці.

Щоб дізнатись більше цікавого про фотографа, заходьте в його профіль.

Робота отримала 685 Like

Топ 5 @zavgorodniy_com

Евгений Киев проживає у місті Києві. Професійний досвід фотографа складає понад 12 років, а середня ціна на його послуги 7 750 гривень. Заглянувши у профіль фотографа ви можете побачити, що фотографу близький напрям у фото це весільна зйомка.

Щоб дізнатись більше про фотографа вам потрібно зайти у його профіль.

Робота отримала 641 Like