Топ 5 фотографій які мають найбільшу кількість лайків в Інстаграм за 7 днів

Топ 5 фотографій які мають найбільшу кількість лайків в Інстаграм за 7 днів

Топ 1 @irina.lepinskaya

Ірина Лепинська проживає в місті Ізмаїл та працює в містах таких як ЛьвівМиколаїв та Херсон.  Професійний досвід фотографині складає понад 9 років, середня ціна на послуги 14 000 гривень. Ірина позиціонує себе як весільний фотограф так як їй дуже подобається емоційна складова весільного дня, а також фотографиня працює в напрямку сімейних фотосесій та дитячих свят. 

Більше про фотографиню можна дізнатись з інтерв'ю: Яку роль відіграють емоції фотографа на весільній фотосесії

Робота отримала 843 Like

Топ 2 @bogdan_gavryliuk1981

Богдан Гаврилюк проживає в місті Камінь-Каширський та фотографує в містах поблизу таких як Ковель та Луцьк. Професійний досвід фотографа складає 3 роки, а середня ціна на послуги 4 700 гривень. В профілі Богдана ви побачите такі категорії як: Love Story, весільна фотосесія, фотосесія випускних та відеограф. Для того, щоб дізнатись більше про фотографа заходьте в його профіль.

Робота отримала 775 Like

Топ 3 @ph_chugunova

Юлия Чугунова проживає та працює в місті Дніпро (Дніпропетровськ). Професійний досвід фотографині складає понад 5 років, середня ціна на послуги 5 500 гривень. В профілі Юлії ви побачити, такі категорії як: фотосесія вагітних, весільна фотосесія, сімейна та студійна фотосесії. Більше інформації про фотографиню ви знайдете в її профілі. 

Робота отримала 681 Like

Топ 4 @photo_ansmile

Максим Подопригора проживає в місті Харків, а також працює на виїзді, фотографує в таких містах як Львів та Київ. В профілі фотографа ви побачите такі категорії як: репортажі, дитяча фотосесія, а також спортивні заходи. Професійний досвід автора складає понад 5 років, середня ціна на послуги фотографа складає 1 050 гривень. Максим є дуже активним та відкритим до співпраці. Щоб дізнатись більше цікавого про фотографа, заходьте в його профіль.

Робота отримала 672 Like

Топ 5 @alieraalicefox.ph

Aliera Alicefox проживає в місті  Київ та працює в таких містах як ЛьвівОдеса. Фотографиня має понад 2 роки досвіду у фотографії, а середня ціна на її послуги складає 1 550 гривень. Aliera є не просто фотографом, вона також є моделлю і що не менш цікаво це її напрямки у фото. Також фотографиня має свій девіз: "Такими как видят нас большинство людей, чаще всего мы себя сами наблюдаем в зеркалах по утрам, на это способен каждый, куда сложнее передать свой внутренний мир в реальность." Замовити послуги фотографині можна в її профілі.

Робота отримала 619 Like