​​​​​​​Топ 5 фотографій які мають найбільшу кількість лайків в Інстаграм за 7 днів

​​​​​​​Топ 5 фотографій які мають найбільшу кількість лайків в Інстаграм за 7 днів

Топ 1 займає @alieraalicefox.ph

Aliera Alicefox проживає в місті  Київ та працює в таких містах як ЛьвівОдеса. Фотографиня має понад 2 роки досвіду у фотографії, а середня ціна на її послуги складає 1 550 гривень. Aliera є не просто фотографом, вона також є моделлю і що не менш цікаво це її напрямки у фото. Також фотографиня має свій девіз: "Такими как видят нас большинство людей, чаще всего мы себя сами наблюдаем в зеркалах по утрам, на это способен каждый, куда сложнее передать свой внутренний мир в реальность." 

Замовити послуги фотографині можна в її профілі. 

Робота отримала 1131 Like

Топ 2 @irina.lepinskaya

Ірина Лепинська проживає в місті Ізмаїл та працює в містах таких як ЛьвівМиколаїв та Херсон.  Професійний досвід фотографині складає понад 9 років, середня ціна на послуги 14 000 гривень. Ірина позиціонує себе як весільний фотограф так як їй дуже подобається емоційна складова весільного дня, а також фотографиня працює в напрямку сімейних фотосесій та дитячих свят. 

Більше про фотографиню можна дізнатись з інтерв'ю: Яку роль відіграють емоції фотографа на весільній фотосесії

Робота отримала 909 Like

Топ 3 @bogdan_gavryliuk1981

Богдан Гаврилюк проживає в місті Камінь-Каширський та фотографує в містах поблизу таких як Ковель та Луцьк. Професійний досвід фотографа складає 3 роки, а середня ціна на послуги 4 700 гривень. В профілі Богдана ви побачите такі категорії як: Love Story, весільна фотосесія, фотосесія випускних та відеограф. Для того, щоб дізнатись більше про фотографа заходьте в його профіль.

Робота отримала 640 Like

Топ 4 @baranovskaya_photographer

Светлана Барановская проживає та працює в місті Київ. Фотографиня має понад 3 роки досвіду у фотографії, а середня ціна на її послуги складає 2 600 гривень. У профілі Світлани можна побачити такі категорії як love story, репортажна фотосесія, дитяча та сімейна.  

Щоб замовити послуги Світлани звертайтесь за вказаними даними в її профілі. 

Робота отримала 629 Like

Топ 5 @yustas_79

Юрій Чорний проживає Верхньодніпровськ та працює в містах поблизу Дніпродзержинськ та Дніпро (Дніпропетровськ). Фотограф має понад 3 роки професійного досвіду, середня ціна на його послуги складає 3 500 гривень. Основним напрямком фотографа є весільна фотосесія, він працює в парі зі своєю дружиною у весільно-постановчому стилі, вони індивідуально для кожної пари підбирають стиль і позиції, також захоплюються категорією love story. 

Робота отримала 535 Like