​​​​​​​Топ 5 фотографій які мають найбільшу кількість лайків в Інстаграм за 7 днів

​​​​​​​Топ 5 фотографій які мають найбільшу кількість лайків в Інстаграм за 7 днів

Топ 1 займає  @bogdan_gavryliuk1981

Богдан Гаврилюк проживає в місті Камінь-Каширський та фотографує в містах поблизу таких як Ковель та Луцьк. Професійний досвід фотографа складає 3 роки, а середня ціна на послуги 4 700 гривень. В профілі Богдана ви побачите такі категорії як: Love Story, весільна фотосесія, фотосесія випускних та відеограф. Для того, щоб дізнатись більше про фотографа заходьте в його профіль.

Робота отримала 745 Like

Топ 2 @lazaruk_photography

Вадим Лазарук проживає в місті Житомир та працює в містах таких як Київ, Львів, Одеса та Харків. Фотограф має понад 12 років професійного досвіду, середня ціна на його послуги складає 15 000 гривень. Вадим працює в таких напрямках як love story, весільна та сімейна фотосесії.

Інтерв’ю з Вадимом -  Когда важно любить то что ты делаешь (вийде 8 вересня).

Робота отримала 728 Like

Топ 3 @alieraalicefox.ph

Aliera Alicefox проживає в місті  Київ та працює в таких містах як Львів, Одеса. Фотографиня має понад 2 роки досвіду у фотографії, а середня ціна на її послуги складає 1 550 гривень. Aliera є не просто фотографом, вона також є моделлю і що не менш цікаво це її напрямки у фото. Також фотографиня має свій девіз: "Такими как видят нас большинство людей, чаще всего мы себя сами наблюдаем в зеркалах по утрам, на это способен каждый, куда сложнее передать свой внутренний мир в реальность." 

Замовити послуги фотографині можна в її профілі.

Робота отримала 614 Like

Топ 4 @tetiana_kirchuk

Тетяна Кірчук проживає в місті Луцьк та працює в містах поблизу таких як Рівне та Тернопіль. Фотографиня має понад 6 років професійного досвіду, а середня ціна на її послуги складає 4 650 гривень. Тетяна вважає своїм основним напрямком у фотографії весільну зйомку, також фотографиня є власницею фотостудії TARA де і практикує студійну зйомку. 

Інтерв’ю з Тетяною Кірчук - Корисні поради та цікава історія життєвого успіху фотографині Тетяни Кірчук

Робота отримала 588 Like

Топ 5 @argoravest

Валерій Котенко проживає в місті  Київ та працює в містах поблизу таких як Львів, Одеса. Фотограф має понад 4 роки професійного досвіду, середня ціна на його послуги складає 3 500 гривень. Валерій працює як в Україні так і за її межами, він дуже любить подорожувати. Категорії в яких працює фотограф це індивідуальна фотосесія, фотопрогулянки, streetstyle, lovestory, арт-проекти, фотосесії для вагітних, предвесільні зйомки (дівич-вечір, парубочий), весільна фотосесія, контент для блогів.Фотограф працює в парі з асистентом, тому уваги вистачає кожному.

Щоб замовити послуги фотографа, заходь на його сторінку на сайті Валерій Котенко.

Робота отримала 531 Like