Топ 5 фотографів по відгуках, оцінках і Facebook лайках за серпень

Топ 5 фотографів по відгуках, оцінках і Facebook лайках за серпень

Топ 5 фотографів по відгуках, оцінках і Facebook лайках за серпень

Топ 1 Андрей Паршин 

Проживає в місті Донецьк, а також знімає в містах поблизу таких як Велика Новосілка, Волноваха та Курахове. В профілі Андрія ви знайдете такі категорії як: love story, зйомка свят, весільна фотосесія, сімейна фотосесія, а також зйомка на TFP / TFCD умовах. Середня ціна фотографа складає 2 050 гривень, а професійних досвідів понад 5 років. Андрій є дуже відкритим, приязним та готовим до співпраці. Щоб замовити послуги Андрія та ознайомитись з його роботами переходить на його профіль.

Топ 2 Юрій Чорний

Проживає Верхньодніпровськ та працює в містах поблизу Дніпродзержинськ та Дніпро (Дніпропетровськ). Фотограф має понад 3 роки професійного досвіду, середня ціна на його послуги складає 3 500 гривень. Основним напрямком фотографа є весільна фотосесія, він працює в парі зі своєю дружиною у весільно-постановчому стилі, вони індивідуально для кожної пари підбирають стиль і позиції, також захоплюються категорією love story. 

Топ 3 Альберт Лесной

Проживає та фотографує в місті Харків. В профілі автора ви зможете побачити напрямки в яких він фотографує і це портретна фотографія, art фотографія, студійна фотосесія, фото в стилі НЮ, а також зйомка на TFP / TFCD умовах. Також фотограф займається навчанням у фотографії. Середня ціна на його послуги складає 550 гривень. Альберт розпочав своє кар’єру фотографом відносно нещодавно, проте вже сьогодні ви можете познайомитись з багатьма його роботами в які неодмінно закохаєтесь. 

 

Топ 4 Alexander Grinn 

Проживає та фотографує в місті Одеса. Фотограф обрав одну з найунікальніших категорій — це фотосесії в стилі НЮ. Середня ціна на фотосесії складає 22 000 гривень. Професійний досвід фотографа нараховує понад 7 років. Щоб ознайомитись з роботами Олександра та замовити собі індивідуальну фотосесію заходьте в профіль автора.

Топ 5 Мар"яна Вістовська 

Проживає в місті Бурштин та працює на виїзді в містах таких як Галич та Івано-Франківськ. Професійний досвід фотографині складає понад 5 років, а середня ціна на послуги 3 250 гривень. Мар’яна працює в таких категоріях як love story, весільна фотографія, дитяча та сімейна фотосесії. Фотографиня обожнює те чим займається, вона говорить, що Фото — це її стихія та улюблена справа і це дуже помітно у її роботах.
Переглянути роботи фотографині можна у її профілі Мар"яна Вістовська.


 

Останні статті

Не схожий досвід розвитку у фотографії
Альона Біла
16 Вересня 2019
​​​​​​​Топ 5 фотографій які мають найбільшу кількість лайків в Інстаграм за 7 днів
12 Вересня 2019
3 Фотографа о том, что для них значит "свадебная фотосессия"
11 Вересня 2019
Фотосессия в поле на фоне стогов
Анжелика Ивашура
09 Вересня 2019
Когда важно любить то что ты делаешь
Вадим Лазарук
09 Вересня 2019
​​​​​​​Топ 5 фотографій які мають найбільшу кількість лайків в Інстаграм за 7 днів
05 Вересня 2019
Фотоконкурси Осені 2019
Юлия Бужинская
03 Вересня 2019
Топ 5 идей для семейной фотосессии
03 Вересня 2019