Гравіювання на обручках

Гравіювання на обручках

Цей особливий для вас обох надпис, буде супроводжувати ваше подружнє життя. І якщо Ви ще не визначились з вибором гравіювання чи упустили цей момент при підготовці до весілля, ось кілька рекомендацій та порад.

 •  Для початку, кращим способом (найбільш поширеним) є робити гравіювання на внутрішній стороні обручок, щоб зберегти їх гладку поверхню, а ще через те, що вигравіювана фраза може бути надто особистою для подружжя. Плюс це дозволяє надпису зберігатись довго в ідеальному стані.
 •  Є різні варіанти надписів: однакові надписи на обох обручках, різні надписи на кожній з обручок, або такий, коли на одній обручці фраза починається, а на іншій вона уже продовжується.
 •  Вигравіювані слова повинні мати для вас двох велике значення, бути лаконічними і читатись з легкістю, та важливий момент – бути актуальними завжди для вашої пари.
 •  «А що написати, коли в голову не приходить ніяка ідея, а весілля (вінчання) ось-ось наближається?»

Ну ось кілька простих скриптів, з яких вже можна щось підібрати, та адаптувати по-своєму:

 1.  Ваші імена, ініціали, чи те як ви лагідно називаєте одне одного;
 2.  Якась важлива дата (знайомства, освідчення, власне весілля, дати народження молодят);
 3.  Фраза з улюбленого фільму, пісні, книги;
 4.  Якесь ваше особисте слово, фраза, спільний гумор, що шарите лише Ви двоє;
 5.  Або обрати собі надпис з якої класної цитатки про кохання;
 6.  Окремою популярністю користуються фрази на іноземних мовах (англійська, французька, латинська тощо.) або на двох мовах, якщо пара інтернаціональна;
 7.  І надписи з нотками сарказму типу: «Game Over» ;


 Але на мою думку, найголовніше написати не ті слова, що в тренді, виглядають круто чи оригінально, а ті, які дійсно знаходять місце у ваших серцях. Щоб у зміст цих слів Ви вклали усе тепло Ваших почуттів)