Топ 5 фотографів по переглядам за  липень 2019 року

Топ 5 фотографів по переглядам за липень 2019 року

Топ 5 фотографів по переглядам за липень 2019 року

Топ 1 Андрей Паршин 

Андрій Паршин проживає в місті Донецьк, а також знімає в містах по-близу. В профілі Андрія ви знайдете такі категорії як: love story, зйомка свят, весільна фотосесія, сімейна фотосесія, а також зйомка на TFP / TFCD умовах. Середня ціна фотографа складає 2 050 гривень, а професійних досвідів понад 5 років. Андрій є дуже відкритим, приязним та готовим до співпраці. Щоб замовити послуги Андрія та ознайомитись з його роботами переходить на його профіль.

Топ 2 Яна Олійник

Яна Олійник проживає в місті Івано-Франківськ та фотографує в містах таких як  Київ, Львів та Чернівці. В профілі фотографині ви знайдете такі категорії як love story, зйомка свят, весільна фотосесія, портретна та сімейна. Також фотографиня займається випускними та шкільними альбомами і має подарункові сертифікати. Середня ціна на послуги фотографині складає 9 500 гривень та професійний досвід понад 6 років. Фотографиня вважає, що фотограф вміє фотографувати все. Вона відкрита та завзята, а також дуже професійна.

Щоб прочитати більше цікавого про фотографиню читайте інтерв’ю разом з нею вже 5 серпня:  Лікар та фотограф чи існує спіжиття цих двох професій

Топ 3 Альберт Лесной

Альберт Лісовий проживає та фотографує в місті Харків. В профілі автора ви зможете побачити напрямки в яких він фотографує і це портретна фотографія, art фотографія, студійна фотосесія, фото в стилі НЮ, а також зйомка на TFP / TFCD умовах. Також фотограф займається навчанням у фотографії. Середня ціна на його послуги складає 550 гривень. Альберт розпочав своє кар’єру фотографом відносно нещодавно, проте вже сьогодні ви можете познайомитись з багатьма його роботами в які неодмінно закохаєтесь. 

Топ 4 Тетяна Тарасенко

Тетяна Тарасенко проживає в місті Київ та працює в містах поблизу таких як Канів та Ковель. Категорій які ви можете побачити у профілі фотографині це фотосесія, фотосесія вагітних, портрет, фотокнига й основний напрямок це підводна фотосесія. Також Тетяна має подарункові сертифікати. Професійний досвід Тетяни складає понад 2 роки, а середня ціна на її фотосесію 5 250 гривень. Тетяна обрала для себе унікальний вид фотосесій, вона дуже любить воду і все, що пов’язано з нею. 

Для того, щоб дізнатись більше цікавого про фотографиню заходьте та читайте інтерв’ю разом з нею 18 серпня:  Підводна зйомка як спосіб самореалізації

Топ 5 Alexander Grinn

Олександр Ґрінн проживає та фотографує в місті Одеса. Фотограф обрав одну з найунікальніших категорій — це фотосесії в стилі НЮ. Середня ціна на фотосесії складає 22 000 гривень. Професійний досвід фотографа нараховує понад 7 років. Щоб ознайомитись з роботами Олександра та замовити собі індивідуальну фотосесію заходьте в профіль автора.

Останні статті

Топ 5 фотографів по відгуках, оцінках і Facebook лайках за серпень
23 Серпня 2019
Фотография как искусство передавать внутренний мир
Dariana Anenkova
20 Серпня 2019
Що вдягнути на інтимну фотосесію
Андрій Дуда
19 Серпня 2019
3 фотографа о том, что для них означает фотосессия в стиле НЮ
16 Серпня 2019
Топ 5 фотографів які мають найбільшу кількість лайків в Інстаграм за 7 днів
15 Серпня 2019
До конца августа стоимость аренды студии всего 200грн\час, услуги фотографа 500 грн\час.
Елена Молчанова
15 Серпня 2019
УСТАРЕВШИЕ И СОВРЕМЕННЫЕ ТРАДИЦИИ НА СВАДЬБЕ
Карина Заика
14 Серпня 2019
8 мифов о профессиональных фотографах и профессиональных фотосессиях
Карина Заика
13 Серпня 2019