Топ 5 фотографів які мають найбільшу кількість лайків в Інстаграм за 7 днів

Топ 5 фотографів які мають найбільшу кількість лайків в Інстаграм за 7 днів

Топ 5 фотографів які мають найбільшу кількість лайків в Інстаграм за 7 днів

Топ 1 займає @alieraalicefox.ph

Aliera Alicefox проживає в місті  Київ та працює в таких містах як ЛьвівОдеса. Фотографиня має понад 2 роки досвіду у фотографії, а середня ціна на її послуги складає 1 550 гривень. Aliera є не просто фотографом, вона також є моделлю і що не менш цікаво це її напрямки у фото. Також фотографиня має свій девіз: "Такими как видят нас большинство людей, чаще всего мы себя сами наблюдаем в зеркалах по утрам, на это способен каждый, куда сложнее передать свой внутренний мир в реальность." 

Замовити послуги фотографині можна в її профілі. 

Робота отримала 1277 Like

Топ 2 @photographer_julia.rudyk

Julia Rudyk проживає в місті  Одеса та працює в таких містах як Кривий Ріг та Миколаїв. Фотографиня має понад 3 роки досвіду у фотографії, а середня ціна на її послуги складає 4 400 гривень. Юлії по духу близькі такі категорії у фотографії як love story, весільна фотосесія, портретна та сімейна.

Замовити послуги фотографині можна в її профілі. 

Робота отримала 874 Like

Топ 3 @photo_ansmile

Максим Подопригора проживає в місті Харків, а також працює на виїзді, фотографує в таких містах як Львів та Київ. В профілі фотографа ви побачите такі категорії як: репортажі, дитяча фотосесія, а також спортивні заходи. Професійний досвід автора складає уже понад 5 років, а середня ціна на послуги фотографа складає 1 050 гривень. Фотограф є дуже активним та відкритим до співпраці.

Щоб дізнатись більше цікавого про фотографа, заходьте в його профіль

Робота отримала 690 Like

Топ 4 @lazaruk_photography

Вадим Лазарук проживає в місті Київ та працює в таких містах як ЖитомирЛьвівОдеса та Харків. Професійний досвід фотографа складає понад 12 років, а середня ціна на його послуги 15 000 гривень. Вадим про себе може сказати, що фото та відео для нього це все життя і його роботи відображають саме таке твердження. Фотографу близька весільна зйомка та фото для портфоліо, а також він готовий до експериментів, тому час від часу фотографує на TFP / TFCD умовах.

Щоб замовити послуги фотографа, звертайтесь за вказаними контактними даними у його профілі. 

Робота отримала 661 Like

Топ 5 @baranovskaya_photographer

Светлана Барановская проживає та працює в місті  Київ. Фотографиня має понад 3 роки досвіду у фотографії, а середня ціна на її послуги складає 2 600 гривень. У профілі Світлани можна побачити такі категорії як love story, репортажна фотосесія, дитяча та сімейна.  

Щоб замовити послуги Світлани звертайтесь за вказаними даними в її профілі. 

Робота отримала 592 Like