Топ 5 фотографів які мають найбільшу кількість лайків в Інстаграм за 7 днів

Топ 5 фотографів які мають найбільшу кількість лайків в Інстаграм за 7 днів

Топ 5 фотографів які мають найбільшу кількість лайків в Інстаграм за 7 днів

Топ 1 займає @androsov_serhiy

Сергій Андросов проживає у місті Києві та проводить фотосесії в таких містах Дніпро (Дніпропетровськ) та Одеса. Професійний досвід фотографа складає понад 11 років, а середня ціна на послуги 6 75 гривень. У профілі автора ви зустрінете такі види категорій як фотосесія вагітних, весільна фотосесія, портретна фотосесія та сімейна.

Для того, щоб замовити фотографа зайдіть в його профіль та залиште замовлення в іконці "написати фотографу".

Робота отримала  911 Like

Топ 2 @kolos_photography

Олег Колос проживає у Львівській області, проте  якщо є замовлення з інших регіонів, то він виїжджає туди. Олег має понад 10 років професійного досвіду, а його середня ціна на послуги складає 13 750 гривень. Основним напрямком автора є Весільна зйомка, тому якщо шукаєте фотографа пишіть та телефонуйте, він з радістю відповість вам!

Щоб дізнатись більше про фотографа відкривайте інтерв’ю з ним: Якщо фотограф має смак, то це вже 50 % успіху

Робота отримала  732 Like

Топ 3 @foto1.zp

Pavlo Oliinyk проживає в місті Запоріжжя та виїжджає на фотосесії в місто Київ. Фотограф має вже понад 13 років професійного досвіду й середня на його послуги складає 2 900 гривень.  Автор працює з такими категоріями як love story, репортажна фотосесія, портретна фотосесія та відеографом. Замовити фотографа можна в його профілі натиснувши на іконку “написати фотографу”.

Робота отримала  703 Like

Топ 4 @photo_ansmile

Максим Подопригора проживає в місті Харків, а також працює на виїзді, фотографує в таких містах як Львів та Київ. В профілі фотографа ви побачите такі категорії як: репортажі, дитяча фотосесія, а також спортивні заходи. Професійний досвід автора складає уже понад 5 років, а середня ціна на послуги фотографа складає 1 050 гривень. Фотограф є дуже активним та відкритим до співпраці. Щоб дізнатись більше цікавого про фотографа, заходьте в його профіль.

Робота отримала  678 Like

Топ 5 @korchaginafoto

Алёна Корчагина проживає в місті Кривий Ріг, а також виїжджає на фотосесії в місто Київ та Одеса. Олена вже має понад 8 років професійного досвіду, а середня ціна на її послуги складає 10 500 гривень. Вона творча та впевнена в собі, тому не обмежується одним видом зйомки. В її профілі можна побачити такі категорії як: love story, весільна фотосесія та відеогра.

Щоб замовити послуги фотографині заходьте на її профіль та звертайтесь напряму до неї.

Робота отримала  643 Like