Топ 5 фотографів які мають найбільшу кількість лайків в Інстаграм за 7 днів

Топ 5 фотографів які мають найбільшу кількість лайків в Інстаграм за 7 днів

Топ 5 фотографів які мають найбільшу кількість лайків в Інстаграм за 7 днів

Топ 1 займає @evelin.chernova

Evelin Chernova - проживає в місті Київ. Професійний досвід Evelin складає понад 2 роки і середня ціна на її послуги 1 400 гривень. У профілі фотографині ви можете побачити такі категорії як студійна фотосесія, фотосесій та портрети. Щоб побачити більше робіт фотографині заходьте в її профіль.

Робота отримала  2135 Like

Топ 2 @photo_ansmile

Максим Подопригора проживає в місті Харків, а також працює на виїзді, фотографує в таких містах як Львів та Київ. В профілі фотографа ви побачите такі категорії як: репортажі, дитяча фотосесія, а також спортивні заходи. Професійний досвід автора складає уже понад 5 років, а середня ціна на послуги фотографа складає 1 050 гривень. Фотограф є дуже активним та відкритим до співпраці. Щоб дізнатись більше цікавого про фотографа, заходьте в його профіль.

Робота отримала  1660 Like

Топ 3 @kaplinskiy

Евгений Каплинский проживає в місті Київ, а також фотографує в містах поблизу таких як Вишневе та Вишгород. Фотограф має вже більше 8 років професійного досвіду. Індивідуальність фотографа можна помітити в його роботах, адже в нього категорії пов’язані з відкриттям власне жіночої краси, ніжності та сексуальності. А також у профілі фотографа ви знайдете такі категорії як фотосесія вагітних, fashion і фото в стилі НЮ, звичайні фотосесії, а також TFP / TFCD зйомки. Середня ціна на послуги даного фотографа складає 3 750 гривень.

Вже незабаром ви зможете прочитати більше цікавої інформації про автора в інтерв’ю, яке вийде 27 травня.

Робота отримала  1297 Like

Топ 4 bogdan_gavryliuk1981

Богдан Гаврилюк проживає в місті Камінь-Каширський та фотографує в містах поблизу таких як Ковель та Луцьк. Професійний досвід фотографа складає 3 роки, а середня ціна на послуги 4 700 гривень. В профілі Богдана ви побачите такі категорії як: Love Story, весільна фотосесія, фотосесія випускних та відеограф. Для того, щоб дізнатись більше про фотографа заходьте в його профіль.

Робота отримала 913 Like

Топ 5 @foto.kiev

Наталья Васильева проживає в місті Київ та фотографує в місті поблизу Львів. Фотографиня займається фотографією вже більш як 5 років. Особливістю Наталіє є її роботи, адже в даних категорії які обрала автор, а це фотосесія вагітних, фотозйомка новонароджених, сімейна фотосесія — потрібно бути дуже ніжною, обережною та терпеливою. Також фотографиня робить Фотокнига та знімає на TFP / TFCD умовах. Середня ціна на послуги Наталіє складає 4 500 гривень.

Щоб більше дізнатись про ціни та роботи Наталії заходьте в її профіль.

Робота отримала 820 Like

Останні статті

​​​​​​​Топ 5 фотографій які мають найбільшу кількість лайків в Інстаграм за 7 днів
12 Вересня 2019
3 Фотографа о том, что для них значит "свадебная фотосессия"
11 Вересня 2019
Когда важно любить то что ты делаешь
Вадим Лазарук
09 Вересня 2019
Фотосессия в поле на фоне стогов
Анжелика Ивашура
09 Вересня 2019
​​​​​​​Топ 5 фотографій які мають найбільшу кількість лайків в Інстаграм за 7 днів
05 Вересня 2019
ІДЕЇ ДІВИЧ-ВЕЧОРА🖤
Світлана Кохановська
03 Вересня 2019
Фотоконкурси Осені 2019
Юлия Бужинская
03 Вересня 2019
Топ 5 идей для семейной фотосессии
03 Вересня 2019