Топ 5 фотографів по відгуках, оцінках і Facebook лайках за травень

Топ 5 фотографів по відгуках, оцінках і Facebook лайках за травень

Топ 5 фотографів по відгуках, оцінках і Facebook лайках за травень

Топ 1 займає MoskalenkoFoto

Андрей Москаленко — проживає в місті Дніпро та фотографує в містах таких як Київ та Харків. Це людина яка має понад 17 років професійного досвіду і це все не просто так, адже сама цікавість та любов у Андрія проснулись ще задовго до того як він почав займатись цим професійно. Фотограф займається весільною фотозйомкою, фото дитячих свят та портретною зйомкою для альбомів. Середня ціна на послуги фотографа складає 2 650 гривень.

Більше цікавої та корисної інформації про автора ви можете побачити в інтерв’ю: В жодному найдорожчому фотоапараті немає кнопки «Шедевр»

Топ 2 Саша Терлецька

Олександра Терлецька — проживає в місті Львів і знімає в містах поблизу таких як Київ та Тернопіль. Фотографиня має вже понад 5 років професійного досвіду. А середня ціна на її послуги складає 800 гривень. Наразі Олександра вважає своїм основним напрямком портретну фотографію, проте не заперечує, що з часом все зміниться бо дуже любить експериментувати. Також більше інформації про фотографиню ви можете дізнатись з інтерв’ю з нею: Не легкий шлях, проте не менш цікавий обрала собі Олександра Терлецька

Топ 3 ROMO Photographer

Roman Makhetskyi — проживає в місті Києві, а також фотографує в Одесі. Фотограф вважає себе досить молодим фотографом, його професійний досвід у фотографії складає 5 років. А середня ціна на послуги 3 700 гривень. Роман фотографує в стилі репортажної фотосесії, весільної, портретної та фотосесія випускних. Щоб більше дізнатись про роботи фотографа заходьте в його профіль.

Топ 4 Максим Подопригора

Максим Подопригора — проживає в місті Харків, а також працює на виїзді, фотографує в таких містах як Львів та Київ. В профілі фотографа ви побачите такі категорії як: репортажі, дитяча фотосесія, а також спортивні заходи. Професійний досвід автора складає уже понад 5 років, а середня ціна на послуги фотографа складає 1 050 гривень. Фотограф є дуже активним та відкритим до співпраці. Щоб дізнатись більше цікавого про фотографа, заходьте в його профіль.

Топ 5 Богдан Гаврилюк

Богдан Гаврилюк — проживає в місті Ковель та фотографує в містах поблизу таких як Камінь-Каширський та Луцьк. Професійний досвід фотографа складає 3 роки, а середня ціна на послуги 4 700 гривень. В профілі Богдана ви побачите такі категорії як: Love Story, весільна фотосесія, фотосесія випускних та відеограф. Для того, щоб дізнатись більше про фотографа заходьте в його профіль.

Останні статті

Топ 5 фотографів які мають найбільшу кількість лайків в Інстаграм за 7 днів
17 Травня 2019
13 креативних ідей для портретної фотографії
17 Травня 2019
Обзор фотошкол в городе Днепр за май 2019 года
14 Травня 2019
Якщо ви маєте хобі яке вас заряджає стартуєте
Vasyl Hudyma
13 Травня 2019
Топ 5 фотографів які мають найбільшу кількість лайків в Інстаграм за тиждень
10 Травня 2019
Огляд фотостудій в місті Житомир за травень 2019 року
07 Травня 2019
Віра у свій успіх як головна мотивація до звершень
Maki art.studio
06 Травня 2019
10 креативних ідей для фотографії за 100 секунд!
06 Травня 2019